Използвали ли сте Лефакс против колики ?

  • 6 696
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 325
Ако сте ползвали Лефакс  помагал ли е на бебоците ви и как сте им го давали?По колко пъти на ден и в каква доза?

# 1
  • Мнения: 506
давала съм-помага,а дозировката е според лекаря или опаковката Peaceп

# 2
  • Мнения: 2 616
Ползвах го и съм доволна, но сега бих ти препоръчала Колиф, продава се вече и в България.

# 3
  • Мнения: 8 999
Да, специално ми го донесоха от Германия. Моят беше с дозаторче - цръквах в устата на бебето непосредствено преди всяко ядене. Няколко дни преди да се сдобия с ценното лекарство се бяхме побъркали всички вкъщи, защото синът ми имаше страшни колики.

# 4
  • Мнения: 953
Да, ползвала съм и имаше ефект. Педиатъра ми каза да давам 3 впръсквания преди всяко хранене, ако си на АМ може да го слагаш в млякото.
Съставките му  не се усвояват от организма на бебето, така че няма проблеми.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Да, но за съжаление нямаше ефект при дъщеря ми Sad , даже ми се струва че ставаше още по зле с тях. Еспумизан помогна много повече.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 981
И на моето момче му помогна! Впръскавах му в устата преди ядене, а понякога и през нощта, без да следва хранене!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 522
До колкото си спомням давах преди всяко хранене, по 1 впръскване от дозатора. Не знам до колко помогна. Дъщеря ми имаше много силни колики, но за около месец всичко прключи.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 48
Ползвахме! Действа много добре! Следвах указанието.

# 9
  • Мнения: 814
 Ползвахме го и от него бях най-доволна. Впръсквах по 1 път в шишето при всяко хранене, а когато ни бяха по силни коликите- 2 впръскания Peace

# 10
  • Мнения: 741
Ползвах само тях и детето се чувстваше добре.По едно-две впръсквания на всяко хранене.

# 11
  • Мнения: 1 114
Ползвах. Добро е. И аз с дозаторчето по едно, две впръсквания преди хранене.

# 12
не съм го чувала даже ние използвахме саб симплекс

# 13
  • София
  • Мнения: 5 719
3 на ден преди ядене по една помпа Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 1 504
3 пъти на ден по едно впръскване преди кърмене...

Общи условия

Активация на акаунт