Козметика Philosophy - Отзиви

  • 1 571
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 138
Момичета вчера като рових в сайта на Сефора , намерих тази козметика . Някой ползвал ли е почистващите продукти за лице и кремовете?  Hug

http://www.sephora.com/browse/brand_hierarchy.jhtml?brandId=Phil … mp;categoryId=B15

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 11:16 от Зоуи

# 1
  • Мнения: 372
Не съм я ползвала, но май е сред по-безвредните и качествени козметики  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 138
Estelle всъщност започнах да търся нови марки , след като прочетох статията за вредните козметични продукти - в момента ползвам и ЕЛ , и МАТИС. Те се оказаха много вредни...Затова ми се иска да пробвам нещо ново ...Шисейдо също ми звучи добре - нея я следя в Ягодка Simple Smile

# 3
  • Мнения: 451
При сравнение с Шисейдо не знам кое да ти препоръчам Simple Smile Phylosophy е страхотна марка, техният крем Hope in a Jar е единственият, който ми понася и го ползвам от години, също  много харесвам ексфолиантите и комплектите и , нещата им за устни и т.н., за почистване Purity made simple е класика, всичко жияо го хвали( особено за суха кожа), но з лично за в това отношене предпочитам Шисейдо

# 4
  • София
  • Мнения: 138
Разгледах им продуктите внимателно и смятам да пробвам кремчето и лосиона за почистване...Никога не  съм ползвала Шисейдо , от може би 10 години ползвам само Клиник, а напоследък си взех Идеалиста на ЕЛ и Матис. Но като гледам цените на Философи...доста по- разумни   в сравнение с ЕЛ например...Странно колко години съм подценявала Шисейдо обаче newsm78

# 5
  • Мнения: 451
В такъв случай да те предупредя, че кремът мирише малко странно, но ако успееш да го изтърпиш, си заслужава Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 138
Емпрес , само още един въпрос за крема - не е мазен нали ..защото моята кожа е по скоро смесена . Сега видях ,че имат и кремчета за около очите. Смятам и тях да пробвам

# 7
  • Мнения: 451
Мне.То и аз съм със смесена към мазна и имам голям проблем с прекалено омазняващите кремове, но с него си се спогаждаме идеално Simple Smile Но го ползвам предимно като нощен крем, защото попива малко по-бавно и няма СПФ...а за околоочните кремове не мога да ти помогна Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 138
Супер - другата седмица ще пътувам и ще си накупя кремчетата Simple Smile Мерси много за помощта  bouquet

# 9
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
Phylosophy има и в ягодка, макар и малко продукти.

# 10
  • Мнения: 776
Phylosophy има и в ягодка, макар и малко продукти.

Да, но за съжаление няма класиката "Hope in a jar" Sad

# 11
  • Мнения: 451
Супер - другата седмица ще пътувам и ще си накупя кремчетата Simple Smile Мерси много за помощта  bouquet
За нищо Hug

Общи условия

Активация на акаунт