Обичаш ли ме,обаче подмолно

  • 4 226
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Това е една много повърхностна и лекомислена тема.Снощи,когато мъжът ми вече заспиваше,аз с нежно захапване на ухото му прошепнах:обичаш ли ме?Естествено,той се разсъни,обърна се заинтригувано към мен и каза:обичам те.Ами донеси ми тогава една чаша вода,защото съм жадна-вече делово му казах аз.
Използвате ли такива подмолни,нечестни,некоректни похвати,за да изпиете една чаша вода или да изядете един банан,без да се разхождате по късни доби?

# 1
  • Мнения: 5 877
Не.
Но и на мен не ми минават  Laughing
Баща ми се пробваше преди време с "която е най-красива, тя да прибере масата". Да бе, да.

# 2
  • Мнения: 3 447
Това си е чиста проба любовна валута  Laughing

# 3
  • Мнения: 600
ами, не. питам, когато нещо съм се притеснила, че не ме обича или кръшка. освен това съм свикнала всичко да върша сама, него го няма през 90% от времето.  newsm78 май веднъж ми направи фреш от лимон, но бях с 40 градуса температура, та си беше като гледа болен, а не от любов. с една дума, подмолна не съм. мама лошо ме възпита да съм директна Mr. Green

# 4
  • Мнения: 25 558
Хм. Колкото пъти почна обръщението си лигав тон и думите: "Чеденце, обичаш ли ме?", отсреща ми изръмжават: "Какво ще искаш пак?"   newsm78

# 5
  • Мнения: 2 161
Да,де,Касис,именно,че липсва 90% от времето.Но сега е тук.Не може ли през останалите 10% да подскочи и да донесе на жена си една чаша вода.Не искам кошница с цветя,нали?На свой ред,той също се е опитвал да ме използва с Обичаш ли ме.Но аз се усещам и казвам-не.

# 6
  • Мнения: 730
Най-редовно го използвам този похват  Mr. Green.

# 7
  • Мнения: 656
Ами той водичка ще ми донесе, бананче също, всъщност 2бр - от двата вида по един. Е няма да мога да се направя на заспала и да пия вода и да ям банан-плод.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 560
Хм. Колкото пъти почна обръщението си лигав тон и думите: "Чеденце, обичаш ли ме?", отсреща ми изръмжават: "Какво ще искаш пак?"   newsm78

И при мен е така! Знаят ми вече номерата  Joy

# 9
  • Мнения: 4 841
Баща ми се пробваше преди време с "която е най-красива, тя да прибере масата". Да бе, да.

Това много ми хареса  Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 2 161
Ами той беше почти заспал,хапех му ухото,как искате да се досети?Капан.

# 11
  • Мнения: X
Използвате ли такива подмолни,нечестни,некоректни похвати,за да изпиете една чаша вода или да изядете един банан,без да се разхождате по късни доби?
Всяка жена, която се чувства обичана обича да тероризира по този начин.  Flutter

# 12
  • Мнения: 656
Не Шанел, аз да се правя на заспала за да не консумирам неговия ... банан

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ама донесе ли ти вода, все пак?
Защото, ако ти е донесъл, направо се прекланям пред теб.

# 14
  • Мнения: 183
Не.
Мен ме действат така.Но, само докато се усетя!
На десетото ставане да му примъкна или отмъкна нещо, вземе , че ми светне и тогава  се запъвам, докато не забравя, че съм се запънала и не хукна пак за водичка.

Общи условия

Активация на акаунт