здравейте мами - висока Т и направи гърч

  • 2 806
  • 24
  •   1
Отговори
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
много съм притеснена,синчето ми вдигна висока Т и направи гърч като си'' глатна езика. искам знам на някой случвало ли му се е и какво правите тогава?

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 15:18 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 13
Знам само, че гърча е сериозна работа, ако се е случило скоро е добре да викаш бърза помощ на момента!
Знам също така, че ако вече е преминало не трябва да се тревожиш излишно, защото се случва доста често. В такива случаи е важно да се реагира светкавично на момента.
Редно е да не допускаш да се повтаря и ако не можеш да смъкнеш температурата с друго, увий детето си в мокър чаршав когато има температура над 40 градуса. Това помага винаги.

# 2
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
беше преди няколко дни и ни се случва эа 2 път

# 3
  • София
  • Мнения: 2 658
на всяка цена трябва да се обърне внимание и да се изследва детето след толкова висока температура, особени и гърч. Като малка съм била в същото положение, но тогава не са обръщали особено внимание и в следствие на което цял живот съм с главоболие, от дете. Невролозите бяха казали на майка ми, че ако след гърча са ми обърнали внимание, може да не е имало такива последици. Препоръчвам ти да отидете на невролог и да му направят едно ЕЕГ.

# 4
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
правиха ни еег първия път даже лежахме в болница,но казаха че му няма нищо.Утре сме на невролог,а ти гътала ли си си езика.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 658
за езика не знам, била съм на 2 години newsm78. Може би не. Ти къде го водиш на невролог? Потърси второ мнение.

# 6
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
миналия път лежахме във Детска педиатпия и там му правиха и ЕЕГ.Казаха ни да отидем след мес. на контролен,но тогава доктора се държа отвратително и си тръгнахме.Сега съм записала час в ''Детско здраве''

# 7
  • София
  • Мнения: 2 658
аз бих ти препоръчала детската неврология на Св. Наум на 4-ти километър. Там са много добри Peace

# 8
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
благодаря ти много! можеш ли да ми дадеш техен тел.

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 2 658
значи в golden pages е този номер 970 21 29 и от там искай номера на детската неврология и да ти кажат как и кога да отидете. Успех

# 11
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
благодаря ти! вие със какжо лекувахте вашета херп ангина

# 12
  • София
  • Мнения: 2 658
ами аз моята с гаргара с Eludril и отдавна не съм страдала тежко от гърло, а детето 2 пъти е било със зачервено гърло и съм и давала Дактарин и много бързо и минава.

# 13
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 954
аз питах ТRISTE,за ангината,но благодаря ти и на теб.Обадих се и ми казаха да отида в понеделник

# 14
  • София
  • Мнения: 2 658
 Embarassed ами не разбрах, съжалявам.

Общи условия

Активация на акаунт