най-добрият приятел на мъжът ми и аз

  • 1 954
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Как приемате най-добрите другари на мъжа си. Харесвате ли ги като хора или обратното-дразнят ви с нещо? И смятате ли,че изобщо е нужно да се разбирате с тях?
Моят има един приятел,който иначе не е никак лош човек, израснали са заедно и много си помагат. Но ми се струва,че откакто заживяхме заедно с любимия, този въпросен приятел някак си промени държанието си спрямо мен, започна да подхвърля доста нетактични забележки, на които аз като жена понякога се връзвам.Мъжът ми ме уверява,че човекът едва ли питае злоба към мен,но аз забелязвам,че компанията на това момче напоследък не ми е особено приятна.Допускам,че се е появила нещо като ревност от страна на двама ни- аз ревнувам мъжа си от него, и той го ревнува от мен и някак си и двмата се борим за внимание,точно като децата. За това като знам,че са си наумили да правят нещо заедно,като примерно да човъркат компютъра или колата,гледам да си намеря някакво друго занимание и да не съм с тях. При вас случвало ли се е подобно стечение на отношенията?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Съветът ми от опит е: Не се намесвай в отношенията на двама приятели! Naughty
Мъжкото приятелство не е като женското такова.
И правилно постъпваш - когато те си имат заедно работа, ти си намирай работа на друго място, различно от тяхното.
Твоите отношения с мъжа ти са на сексуална основа, а отношенията на мъжа ти с приятеля му са на друга. Не се връзвай на нападките на приятеля - предизвикват те с цел да проверят търпението ти.
Мисля, че няма защо да ревнуваш от този мъж! Peace
Обичай си твоя и не бъркай отношенията. Heart Eyes
Съветът ми е от личен и проверен с годините опит!    bouquet

# 2
  • Мнения: 4 292
Никога не съм заставала между моя мъж и приятелите му. Считам, че е неуместно. Но пък мен почти всички ме кефят искрено, а към тези които не чак толкова, просто проявявам търпение. Не е много трудно, все пак не са ми в къщата.  Peace
От друга страна, държа да ми се отговаря със същото!  Sunglasses

# 3
Още в началото, като бяхме гаджета му се наложи да избира кой му е по-близък и нужен.
Приятели има разбира се, но след като всички сме семейни приятелството е в друго измерение - нали знаеш, само при нужда.

Може би затова си се борим 15 години заедно като единно семейство.

# 4
  • Мнения: 4 965
Мъжът ми има 2-ма най-добри приятели (най-интересното е, че те двамата не са приятели, срещали са се 1-2 пъти покрай нас и са много различни един от друг).
Единият от тчх ни е кум заедно със съпругата му - вече сме семейни приятели, а и децата ни (наяите 2 и тяхната щерка се разбират много добре - дано и те бъдат приятелки след време).
С другият също сме семейни приятели (т.е. с него и гаджето му - заедно са от 10-тина години), но лошото е, че рядко се виждаме (живеят далече и работят на смени), но си поддържаме добри отношения. По-често те двамата се виждат набързо  за по бира.
Никога не съм ревнувала мъжа ми от приятелите му, нито те от мен. Е, случвало се е в една семейна кавга, на която кумът стана случайно свидетел, да вземе страната на мъжа ми и да го подкрепи срещу мен... В резултат много дълго бях сърдита и на двамата  Mr. Green.

# 5
  • Мнения: 943
Има приятели разбира се,за мен са приятни хора,никога не са ме дразнили или нещо такова.РАдвам се обаче ,че аз съм най-добрият му приятел  и той предпочита да изкарва вреемто си с мен,а не с тях Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 263
Ами в началото ми бяха странни малко приятелите на мъжа ми, но след това, като ги поопознах свикнах може би с тях и сега са ми сравнително приятни.
Даже мога да кажа, че няма изключения!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 064
Нямам този проблем. Приятелите са ни общи. Може би защото сме заедно доста отдавна.

# 8
  • Мнения: 189
Това, за което говориш го изпитах в предишна връзка, но по-скоро приятелят ревнуваше от мен.
Когато си правеха нещо заедно беше идеалното извинение за мен да си правя нещо свое.

В настоящата ми връзка приятелите на мъжа ми ми допадат доста, даже аз инициирам "гостито" понякога. С предишните нямаше какво да си кажем, Еврофутбол беше основна тема на разговор. Със сегашните се разговаря за теми, които биха ми били интересни с всеки. Няма съревнование между нас за внимание, всеки си има място, което никой от другия не може да заеме.

Мъжете изобщо не смесват тези неща, не го разбират по този начин, за тях е абсолютно неуместно такова сравнение.

# 9
  • Мнения: 824
Никога не съм имала нещо против приятелите му,нито той към моите.Разбирам се мноооооого добре с тях,даже много си ги обичам и те мен.Май споделят повече с мен вече EmbarassedИ много ще се радвам,ако си измислят няква работа да си се занимават по мъжки,а не постоянно да ме "влачат" с тях.
Това да ти е проблема.  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 341
Разбирам се добре с приятелите на мъжа ми. Има двама истински приятели, които страшно много уважавам, а и те мен. Дали заради мъжа ми или заради самата мен, не ме вълнува много, важното е, че държим едни на други.

Мъжа ми замина в чужбина преди седмица с единия от двамата си най-добри приятели, другият ми се обажда през ден, за да пита как сме с детето и дали имаме нужда от нещо.  Peace

Малко детински ми се струва да го ревнувам от тях.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт