упражнения за стегнато и хубаво дупе?

  • 2 736
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
правите ли някакви упражнения за да стягате дупето си?
какви по точно>?ходите ли на фитнессссс
предаите всичко което знаете newsm08

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
Качвам се по стълби Grinning Ако поне един съсед ти направи комплимент значи имаш стегнато дупе и поддупе. Crazy
Колело карах също.

# 2
  • Мнения: 519
Много добро упражнение е лягаш по гръб със сгънати крака, ръцете са изпънати до тялото и вдигаш само дупето, без да отлепяш гърба от земята. Ако се прави всеки ден, примерно по 100 такива вдигания или на 2 пъти по 50 в началото - определено има ефект! И едно допълнение към това упражнение - същата поза - във вдигнато положение - събираш и разтваряш коленете.
Ако намеря картинка - ще пусна, защото не знам дали се разбира добре Simple Smile

# 3
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Клякам с гирички. Всеки ден, през ден, както дойде.

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 5 647
Аз ходя на фитнес. За мен това е най-добре за стягане не само на дупето, но и на цялото тяло.

# 7
  • Мнения: 3 698
Правя упражненията от тази програмка , 30 мин.е, супер доволна съм, има много напади и плиета, май това му е цаката, мен ме кефи,  резултата вече е видим, харесва ми също, че е озвучено на бг. и разбирам какво обяснява инструктурката  Grinning

# 8
  • Мнения: 154
Аз ходя на фитнес , там инстсруктора ми прави програмата. За дупе правя клекове , около 4 серии по 30 и на уредите.

# 9
  • Мнения: 86
Клекове, мила. Първоначално със собствено тегло, после с гирички......мъртва тяга, степер и пак клекове.   Peace

# 10

Общи условия

Активация на акаунт