Санаториума в Сандански

  • 5 848
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Има ли мами ,който сте ходили с децата си в този санаториум с какви впе4атления сте не намирам саит в нета ,за да добия някаква представа.Благодаря предварително за инфото.

# 1
  • Мнения: 1 520
Аз го водих миналата година.
И останах доволна.
Не е лукс, но като знаех, че отивам на санаториум нямах велики очаквания, и съответно не останах разочарована.

Стаите бяха чисти, хубави, поддържани.
За него нямаше процедури, само на гимнастика ходеше.
Важно е, че определено видях ефект върху здравето му след като се върнахме.

Тази година мисля пак да го заведа. Климатът определено му действа добре.

# 2
  • Мнения: 17
Благодаря ,SmaRt с една приятелка си запазихме места живи и здрави на 24 март сме там.  bouquet

# 3
  • Мнения: 148
В този санаториум как се ходи, момичета? Извинявам се за тъпия въпрос, но по мои спомени, преди трябваше направление от доктора, за да отидеш на санаториум. Има ли свободен прием и как са цените? Какви процедури се правят? И ние смятаме да ходим на Сандански в късната пролет, затова питам.

# 4
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
И нашия батко трябва да го водим тази пролет на Сандански-за първи път ще посетим този град.Искам и ние да бъдем в санаториума за да се възползваме от процедурите-мисля,че така ще има по добър ефект закаляването............А как може да запазя стая-има ли телефон за връзка и трябва ли личния лекар да е написал какви процедури  да се правят или на место се решава  bouquet

# 5
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
побут Hug

# 6
  • Мнения: 109
Здравейте случайно попаднах на тая тема и тъй като съм от Сандански а миналата година ходих да питам за една мама от форума  .Казаха ми че цените са според категорията на стаята която се наема. С повече екстри естествено по скъпа  в екстрите до колкото си спомням влизат телевизори , хладилник и др тем подобни.Някаде имах и телефона на рецепцията ако го открия ще пиша да се свържете директно на място. Процедурите мисля че влизаха в цената . Трябваше да имат направление от лекар за заболяването.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 640
И аз се интересувам.Дано дадеш телефон за връзка.
Освен за заболявания  на дихателната с-ма за какви други има процедури?
Въобще какви процедури  предлагат?

# 8
  • Мнения: 109
Това е което открих .Дано да ви помогна.
Телефони за връзка:
0746 / 3 24 78 (централа), за записвания 3 08 34
факс: 0746/ 3 24 69
  bouquet

# 9
  • Мнения: 148
Джели,   bouquet Hug, много благодаря за инфото

# 10
  • Мнения: 109
Джели,   bouquet Hug, много благодаря за инфото


За мен е удоволствие да помогна с каквото мога. Peace

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Моят син ще го водя трета година по ред в санаториума. Много съм доволна  Peace

Ето линк http://www.rehabilitatzia-bg.com/bg/

# 12
  • Мнения: 529
Извинете за тъпия ?, но каква е процедурата за настаняване в санаториума? Задължително с направление от личен лекар ли става?   bouquet

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Въобще не е задължително. Обаждаш се на рецепцията иси запазваш стая. Когато се регистрираш, отиваш и на лекар, който ти назначава процедури  Peace

# 14
  • Мнения: 529
vadjra Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт