Купувате ли си дрехи втора употреба?

  • 13 986
  • 257
  •   1
Отговори

Анкета

Купувате ли си дрехи втора ръка?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 18 фев 2008, 22:21

Е,кажете посещавате ли магазини за дрехи втора ръка? И купувате ли си дрехи от там? Аз един път си купих едно кожено яке от такъв магазин.Беше страхотно и изобщо не му личеше че е втора ръка. Пускам и анкетка,за да  видим процентно как стоят нещтата.Според мен ,няма лошо да се пазарува от такива магазини,стига нещата да са хубажи.

# 1
  • Мнения: 17 402
В такива теми май винаги се стига до скандали. Приготви се Twisted Evil Гласувах.

# 2
Малко трудно ще ти отговорят в темата дето съм пуснал все едни с доходи от по 7000 лв. на месец че и обкръжението им такова,абе аз като чета в този форум само баровци гравитират и си купуват само маркови парцалки Simple Smile

# 3
Именно затова съм я пуснал.няма по-сладко нещо от истината.Кажете си,не е срамно.Парвенющината я оставете за миг!!! bowuu

# 4
  • Мнения: 4 435
Аз не си купувам,не  съм си и купувала,не съм влизала дори в такъв магазин .

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Не-никога. Още от вратата като ме блъсне оная миризма...имам чувството, че ще крада на баба ми кюлотите. Не съм баровка.

# 6
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Да и не ме е срам от това!!!

# 7
  • Мнения: 2 131
Рядко влизам целенасочено, за да разгледам. Случвало се е да видя на витрината някоя интересна дреха и така като вляза се е случвало да изляза с няколко дрешки. Според мен, там се намират доста интересни модели. Е, никога не бих купила от такъв магазин бельо, естествено, или обувки. Не е хигиенично. А иначе, дрехите ги изпирам на висока температура.
Срамно ли? Не го намирам за срамно  newsm78

# 8
Ами и аз това казвам,няма нищо срамно в това!!!!

# 9
  • Мнения: 17 402
И аз се чудя, кви хора пишат в този форум... МАгазините втора употреба са тъпкани с народ, непрекъснато. Моето никога стана понякога. И не е срамно, да.

# 10
Е,естествно,че за бельо и дума не става.Говорим за горни дрехи Simple Smile

# 11
  • Мнения: 20
Да,последната ми покупка е един испански джинсов пантолон със страхотна кройка,разбира се има и много парцали в тези магазини ,но някой път човек може да  попадне  на много качествени работи.Няма нищо срамно в това да си купиш ЕВТИНА качествена  дреха .Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 306
да понякога  Peace   и не ме е срам  newsm10

# 13
  • Мнения: X
Да. Приятелка работи в такъв магазин и ходя често при нея - показва ми новите и хубавите неща. Доста от дрехите дори не са обличани.
Често има истински находки!  Peace Купувам само връхни дрехи - сака, поли, пуловери. Последно си купих дълго черно вълнено палто, на което беше объркано нещо в шева на ревера - за 10 лв. Мина през химическо и шивач и сега е бижу! Wink

Много елегантни и доста заможни жени пазаруват от такива магазини...може би не толкова явно, но си намират начин, чрез познати, приятелки... Не е задължително дори да са магазини втора употреба - в София, ако имаш очи да гледаш и крака да обикаляш, можеш да си намериш страхотни дрехи с пъти по-евтини от другите. И пълни боклуци - за много пари.

# 14
  • Мнения: 3 835
И аз се чудя, кви хора пишат в този форум... МАгазините втора употреба са тъпкани с народ, непрекъснато. Моето никога стана понякога. И не е срамно, да.

Красиви, физически и душевно, ако искаш да знаеш. Ти нали някъде каза, че не смееш вече да се покажеш навън, как разбра, че са тъпкани с народ тия магазини, че и тоя народ е от бегемама? Отивай да се срамуваш, ние не влизаме на такива места, за себе си гарантирам, под нивото ми е. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт