Какво се носи на родилка?

  • 14 270
  • 41
  •   1
Отговори
Мили мами, имам нужда от помощ. Моя приятелка роди вчера близнаци и тази вечер ще ходим на свиждане. Въпросът ми е -  какво се носи на родилката в болницата? Имам предвид храна, сокове или нещо за бебетата. Сигурна съм, че ще ми помогнете затова благодаря предварително!

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Нещо за нея  Peace
П.П. Да са й живи и здрави

# 2
  • Мнения: 1 931
Да са живи и здрави и мама и бебетата. Аз предпочитах нещо за хапване за мен, плодове. За бебе какво може? Подаръците като се приберат вкъщи. А ако иска нещо, направо я питай.

# 3
  • Мнения: 236
Сокове и ядене, защото храната в болниците е далеч от вкусна и питателна...И списания - не мен това ми носеха. И някое шоколадче - всички обичаме...

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
Сок, нещо сладичко - на мен това ми се хапваше. Цветя да знаеш, че не разрешават в болниците  Peace

# 5
  • Мнения: 2 821
Ядки, плодове, сок....

# 6
  • Мнения: 4 371
Ако е била секцио - ябълков сок.
Аз като ходя при някоя приятелка и за пръв път виждам бебето, винаги нося подарък. Но това е въпрос на личен избор, не е задължително.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 891
Може да занесеш 2 балона(нали са близнаци) и нещо за хапване на майката,и сок.

# 8
  • Мнения: 953
Сокчета, бонбони, плодове.
Подаръците за бебоците по-добре ги подари на изписването.

# 9
  • Мнения: 678
Сокове,нещо вкусно за хапване,плодове,нещо за четене.
На мен много ми се ядеше шоколад,а също много добра работа вършат сушени плодове/кайсий и смокини/,за перисталтиката.

# 10
  • Мнения: 493
Плодове,нещо за хапване аз знам,че сокове и газирани не е препоръчително да се пият за кърмата Peace

# 11
  • Мнения: 1 668
Сокове,нещо вкусно за хапване,плодове,нещо за четене.


 Peace

# 12
  • Мнения: 105
Аз мисля, че е добре да и занесеш нещо лично за нея -  в смисъл малко подаръче все пак тя е майка героиня. А тези сокчета и стандартни нещица сигурно е претрупана, евентуално нещо за четене ако все пак не е много развълнувана от събитието и и се чете де. Поне на мен не ми се четеше кой знае колко.  Peace

# 13
Честито !Да са живи и здрави !Нещо за хапване на майката - топла супа ,вода , плодове ,кисело мляко. Аз като родих , първия ден имаше боб с наденица за обяд , а точно това не е препоръчително да се яде , особенно първи ден след раждане .

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Еееее честито Laughing
Ябълков сок и плодове.
По горе прочетох идея за 2 балона и много ми допадна Peace

Общи условия

Активация на акаунт