За Nutrilon

  • 606
  • 7
  •   1
Отговори
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Искам да попитам майките които имат наблюдение върху АМ Nutrilon. Нещо ми се струва, че млякото седи едно такова като влажно в сравнение с Frisolac (понеже сме 3 дена на Frisolac, 1 ден на Nutrilon). Втора кутия отварям и тя е същата, не му е изтекъл срока на годност и е добре вакумирано/запечатано.
Та се чудя такова ли трябва да бъде или аз съм попаднала на кофти партида (купувам го от Била)?

# 1
  • Мнения: 61
Не знам какво разбираш под " по- влажно". Аз храня бебка с Nutrilon. Винаги опитвам приготвеното мляко и не съм забелязала да има някаква разлика между различните партиди. Нямам наблюдения върху другите видове АМ, но смятам, че млекцето си е наред. Хранете се спокойно.  bouquet

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми то може и да си е нормално млякото, но в сравнение с Frisolac е по-различно, затова реших и да попитам.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Ние ядем само Нутрилон от 3 месеца.Малко по-гъсто е от другите,но то това му е хубавото.Давай си го спокойно.

# 4
  • Мнения: 690
ViFresh, да наистина има разлика между Нутрилона и Фризолака. Спокойно такова си е млякото, всичко е наред  Peace

# 5
  • Мнения: 9 973
аз така се изплаших за фризовома........като сравних с фризолак Wink

# 6
  • Мнения: 2 172
Наистина млякото е по-различно като консистенция на сухото вещество,сравнение с другите млека,които съм пробвала.Прахът на Нутрилона стои като "по-свързан","влажен",а на другите е съвсем сух и "по- рехав".Ама и аз как го обясних  ooooh!

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Прахът на Нутрилона стои като "по-свързан","влажен",а на другите е съвсем сух и "по- рехав".Ама и аз как го обясних  ooooh!
да така е и аз исках да го обясня, ама не знаех как да го опиша Peace
Благодаря Ви момичета за отговорите Hug

Общи условия

Активация на акаунт