www.8ty8beauty.com - поръчвали ли сте от този сайт?

  • 617
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Интересува ме някой поръчвал ли е от този сайт, има ли доставка до България и колко струва?
Направиха ми впечатление ниските цени на лаковете OPI и China Glaze. Дано някоя от вас да сподели опит.  Thinking

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 15:31 от camee

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ето още един сайт, където предлагат ОPI на много добра цена. Цък Но няма доставка до България, всякакви други страни има, но не и нашата мила родина. Много ми е интересно в страни от третия свят, кой се лакира с OPI?
И аз моля ако някой е поръчвал от тези или др сайтове лакове на OPI да даде повечко информация. Мога да си направя поръчка до Германия.

Сега разгледах за малко сайта, още по-евтини са и има доставка до България. Само не знам каква е цената на доставката.

Самее, ако може да смениш заглавието на темата, да има нещо свързано с OPI, защото така може скоро и да не получим отговор. А когато има  OPI в заглавието, ще привличе по-голям интерес.  Peace

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 10:04 от Pepsi_80

# 2
  • Мнения: 54
Pepsi_80, благодаря ти,че се отзова. Ще те послушам, но не съм сигурна, как мога да променя заглавието на темата Shocked.
Ще помогнеш ли?  ooooh!

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 19:20 от camee

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Хехе, аз давам съвете, но като не знам как да стане.  newsm78 Предполагам, че трябва да има начин, ще се разчовъркам утре из форума.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт