Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 15 068
  • 287
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Нова тема   chef

# 1
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Пилешка супа , пилето ще е запечено , но още незнам с какво

# 2
  • Мнения: 2 152
Довечера ще хапваме любимата ми риба - сьомга. Animal Tropical FishЛеко я запържих на тиганче и стана страхотна  chef
И аз обаче незнам с какво ще я хапнем.Омръзнаха ни печени картофи Предложения за гарнитура. Има страхотни салати тук в Готварската книга, незнам обаче коя да избера newsm78

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Довечера ще хапваме любимата ми риба - сьомга. Animal Tropical FishЛеко я запържих на тиганче и стана страхотна  chef
И аз обаче незнам с какво ще я хапнем.Омръзнаха ни печени картофи Предложения за гарнитура. Има страхотни салати тук в Готварската книга, незнам обаче коя да избера newsm78


Aз лично обичам сьомгата на скара , особено ако са котлети , консумирам я с прясна салата , но страхотно върви със сос от сирена и сметана

# 4
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 497
За вечеря боб със зеле в гювеч,а утре за закуска яйца "Бенедикт" и после присламчване при мама.

# 5
  • Мнения: 2 152

Aз лично обичам сьомгата на скара , особено ако са котлети , консумирам я с прясна салата , но страхотно върви със сос от сирена и сметана

Как се готви този сос, кажи ако ти се обяснява Simple Smile

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Днес
закуска - овесени ядки с мляко
обяд и вечеря - пилешки дробчета и сърчица с моркови, бекон и гъби в йена глас с винце
десерт - кейка с моркови и сирене крема глазура на Цецето    chef

# 7
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
боб, мюсли, кексчетата на блонди

# 8
  • Мнения: 995
Днес за нас готвят МакДоналдс Mr. Green Аз почивам.

# 9
  • Мнения: 500
Вчера зелена салата,варени яйца.За вечеря свински гърди във фурна с доматен сос.За десрет плодове.
Днес картофена салата с майонеза,ряпа с моркови.Свинско филе по "сборенски"(овалва се в каша от брашно,олио,вода,сол и червен пипер) в гювеч.Десерта еклери.

Последна редакция: сб, 09 фев 2008, 17:34 от Mirkata

# 10
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
омесих едни кифтенца с лук, чесън и какво ли не, изпържих ги станаха ммммммм жистоки и имаме картофена супичка, а и за салата ксело зеленце Simple Smile това за днес

# 11
  • София
  • Мнения: 4 294
закуска - пържени филийки

обяд - заешко с ориз на фурна

вечеря - зелена салата

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Закуско-обяд - палачинки; вечеря - свински пържоли на фурна с бяло вино, лук, горчица и къри, а гарнитурата ще е салата от червени чушки с лук, оцет и олио и картофено пюре.

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

Aз лично обичам сьомгата на скара , особено ако са котлети , консумирам я с прясна салата , но страхотно върви със сос от сирена и сметана

Как се готви този сос, кажи ако ти се обяснява Simple Smile

Мила , нямам рецепта импровизирам
Взимам топено и синьо сирене и ги разтапям в мляко и малко готварска сметана ако ти останат грудки - пасирай /да е гъстичко/  Peace

# 14
  • Мнения: 2 152
Благодаря  bouquet
ние я хапнахме вече, но за другия път да знам. Обожавам на ресторант да ям сьомга със сос и винаги съм се чудела какъв е и какво има в него. Това е било, ще знам и ще си приготвям сама  chef Grinning

Общи условия

Активация на акаунт