лохии - до кога продължават

  • 5 927
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Знам, че до 40 ден жената вече се е изчистила напълно. При мен около 38,39 ден почти бяха спрели - имах само по няколко тъмно кафяви петънца, но след ден два течението се увеличи малко  и пак стана червено. Не е чак толкова силно, но все пак си се увеличи, а вече е 43 ден. Нормално ли е ?

# 1
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
Обади се на гинеколога си ако се притесняваш.Но мисля, че е нормално.При всеки е различно.Аз още на 20тия ден вече се бях "изчистила".

# 2
  • Мнения: 357
същото ми се случи и към 50 ден окончателно спря, пък наблюдавай и да не ти е дошло,, защото малко след като ми спряха ми дойде и аз не видях голяма разлика освен че боляха яйчниците ... все пак на 45 ден някъде отидох на преглед - то и без това си трябва  Peace

# 3
  • Мнения: 9 973
нормално е,моите бяха само 5 дни Peace

# 4
  • Мнения: 537
нормално е,моите бяха само 5 дни Peace
Късметлийка!  Hug Моите бяха точно 40 дни и после след 1-2 седмици ми дойде и цикъла  Crazy

# 5
  • Мнения: 27 524
Различно е. Моите не изкараха и десетина дни  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 135
аз изкарах 39 дни след 2 седмици ми дойде и така през 2 седмици все съм в цикъл #Crazy

# 7
  • Мнения: 252
Моите бяха  40 дена.

# 8
  • Мнения: 2 910
Мисля, че е нормално. Моите бяха 20 дни.

# 9
  • Мнения: 137
аз така и не разбрах до кога се чистих кога ми дойде, но на 3 месец отидох на лекар и ми дадоха хапчета с който окончателно се изчистих.Беше ми писнало

# 10
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз мисля, че е нормално. В един сайт четох за случай до 70 дни. Е, не искам да те плаша, де. Просто за инфо.
При мен бяха по около 25 дни и двата пъти.

# 11
  • Мнения: 780
42 дни.След около седмица ми дойде.Ако се притесняваш,отиди на лекар.

# 12
  • Мнения: 63
Мойте продължиха около 19-20 дена.Цикъла ми дойде месец и половина след това

# 13
  • Мнения: 95
При мен беше точно 57 дни и 4 дни след като спря ми дойде цикъла,така че не се притеснявай.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт