Как е раждането на ВИП в АГ -Варна?

  • 12 750
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
Пускам тази тема за моя позната, която трябва да ражда тези дни.
МОЛЯ, пишете ми колко струва раждане на ВИП в АГ-Варна?
И какви са условията?
Мерси предварително!!!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не съм раждала там и не мога да ти кажа каква е цената (мисля 700-800 за секцио, нормалното незнам около 500-600 лв.). Там има добри специалист като д-р Александров д-р Танев и др. но акушерките са ужасни  Sick . Аз лично никога не бих отишла да раждам там, но все пак всеки има право на избор. Има доста теми за СБАГАЛ - Варна в здравния -   ще ти помогне да ги намериш    bouquet

# 2
  • Мнения: 1 586
Поста на ikoseva ме накара и аз да се разиша - просто няма как да не му отговоря!  Wink
Не разбирам защо се оплюва ВИПа от човек,който дори не е раждал там?  Thinking
Така, аз родих там и съм адски доволна,имаше много обширна тема в здравният форум,потърси я!
Отношението на персонала към нас беше отлично, докторите са много добри, аз лично раждах при Георгиев,но Танев също е прекрасен професионалист.Условията са добри,чисто е и няма хлебарки както на 8мият етаж в същата болница.В стаята родилките са сами, бебето е при теб, таткото може да идва по всяко време на денонощието,може дори да спи там.Помагаха ми и при кърменето,даваха ми съвети и съм особено впечетлена от една акушерка,която направи страшно много за мен,радвам се,че има такива хора.
Нямам никакви оплаквания и поздравявам приятелката ти за добрият избор и междудругото само за информация в АГ то разполагат с най-добрата апаратура от която може да има нужда новороденото.
Успех!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Поста на ikoseva ме накара и аз да се разиша - просто няма как да не му отговоря!  Wink
Не разбирам защо се оплюва ВИПа от човек,който дори не е раждал там?  Thinking
.......

Права си че не съм родила там, а лично доктор ********* (няма да казвам името, но мога да ти го напиша на лични ако държиш) сподели, че няма смисъл да си давам парите за нищо и че акушерките са големи гадни. Иначе както навсякъде има някои доволни, други не - това си е в реда на нещата  Wink   Имам няколко приятелки раждали и нито една доволна. Единственото заради което си заслужава да родиш в тази болница е неонатологичното отделение, но по добре да несе налага  Praynig

.......Условията са добри,чисто е и няма хлебарки както на 8мият етаж в същата болница.......

Чудно ми е как ли ги спират  Mr. Green

# 4
  • Варна
  • Мнения: 161
И аз имам желание да се включа. Аз раждах в АГ и съм много доволна и не разбирам защо толкова се оплюва тази болница. Не бях на ВИП етажа защото не сметнах за необходима да плащам тези пари при положение че мога да си родя безплатно и за няколко дни мога да преживея условията /аз не се пренасям там да  живея/. Платих си само на док който си ангажирах-300 лв.Отношението на всички беше безупречно, бях 10 дни там-4 дни в реанимация+още 6 на 4 етаж мисля беше. Докторите са на болницата не на етажите. Важното е че наистина там има апаратура и специалисти. Без значение на кой етаж аз препоръчвам АГ. Пожелавам на приятелката ти леко раждане и здраво бебче.

# 5
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
....а лично доктор ********* (няма да казвам името, но мога да ти го напиша на лични ако държиш) сподели, че няма смисъл да си давам парите за нищо и че акушерките са големи гадни. Иначе както навсякъде има някои доволни, други не - това си е в реда на нещата  Wink....
.......Условията са добри,чисто е и няма хлебарки както на 8мият етаж в същата болница.......
Чудно ми е как ли ги спират  Mr. Green

И аз така, съгласна съм и с мнението на ponpon, не е толкоз страшно долу на 4 етаж, даже с момичето което бяхме в стая се чуствах чудесно, а на хлебарките не им дават да слизат от асансьора на 7 ет, затова няма

# 6
  • Мнения: 523
То не случайно е ВИП етаж . Моя приятелка скоро роди там и е страшно доволна . Чистотата е на нужното ниво . Вниманието - също , а и могат да идват да те виждат когато и който искаш .
А като цяло варненската АГ е много добър избор , защото наистина разполагат с техника на ниво . Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493

И аз така, съгласна съм и с мнението на ponpon, не е толкоз страшно долу на 4 етаж, даже с момичето което бяхме в стая се чуствах чудесно, а на хлебарките не им дават да слизат от асансьора на 7 ет, затова няма

[/quote]
 Mr. Green
За мен това е най-добрия избор.Не е супер скъпо,не даваш пари под масата,хората и фактура ти издават(не че това е въпроса).Раждах при д-р Танев,супер е и като профисионалист и като човек.Акушерките винаги са на линия когато нещо те вълнува,помагат,показват.Това е моето мнение Peace

# 8
  • Мнения: 1 586
Поста на ikoseva ме накара и аз да се разиша - просто няма как да не му отговоря!  Wink
Не разбирам защо се оплюва ВИПа от човек,който дори не е раждал там?  Thinking
.......

Права си че не съм родила там, а лично доктор ********* (няма да казвам името, но мога да ти го напиша на лични ако държиш) сподели, че няма смисъл да си давам парите за нищо и че акушерките са големи гадни. Иначе както навсякъде има някои доволни, други не - това си е в реда на нещата  Wink   Имам няколко приятелки раждали и нито една доволна. Единственото заради което си заслужава да родиш в тази болница е неонатологичното отделение, но по добре да несе налага  Praynig

.......Условията са добри,чисто е и няма хлебарки както на 8мият етаж в същата болница.......

Чудно ми е как ли ги спират  Mr. Green


Така,относно хлебарките АМИ СПИРАТ ГИ С ПОВЕЧКО ЧИСТЕНЕ И ПОДДРЪЖКА
Аз пък имам приятелки родили в другити отделения,които много ама много съжаляваха и се оплакваха от мизирията.Пак ще повторя за акушерките,че се държат много човечно и помагат и най-важното според мен е нагласата с която се отива - това не е хотел а родилен дом!
Мисля,че отношение по този въпрос могат да вземат предимно хора раждали там.
А и в отговор на КАЛИМА - ами аз лично не можах да преглътна мизирията и затова си платих.  Mr. Green

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 13:40 от Елена82

# 9
  • Мнения: 491
Много съм доволна,чисто е,сама си в стая,имаш Тв и климатик,баня и тоалетна в много добро състояние.Аз съм много доволна и от лекарите и от акушерките.Всичко обясняват и дават съвети.
Успех и леко раждане  ylinfant

# 10
  • Мнения: 111
Като ще дава 850 лв.за АГ,по-добре да се ориентира към "Майчин дом".Там условията са отлични,специалистите също.В стая са 2 легла,със самостоятелна баня(а не 1 баня на 2 стаи).Плюс това за "Майчин дом" не трябва да носиш нищо друго освен една(2) нощница.Всичко ти е осигурено(дори дамски превръззки ти дават),дават ти илюстрирано меню да си избереш какво ти се хапва, отделно от всичко това ИЗОБЩО НЯМА ВИД НА БОЛНИЦА(това за мен беше най-важно,защото само като видя сградата на АГ и Окръжна -настръхвам)

# 11
  • Мнения: 50
hisi
Като ще дава 850 лв.за АГ,по-добре да се ориентира към "Майчин дом".Там условията са отлични,специалистите също.В стая са 2 легла,със самостоятелна баня(а не 1 баня на 2 стаи).Плюс това за "Майчин дом" не трябва да носиш нищо друго освен една(2) нощница.Всичко ти е осигурено(дори дамски превръззки ти дават),дават ти илюстрирано меню да си избереш какво ти се хапва, отделно от всичко това ИЗОБЩО НЯМА ВИД НА БОЛНИЦА(това за мен беше най-важно,защото само като видя сградата на АГ и Окръжна -настръхвам)

hisi извинявай ама не съм съгласна с теб  Crossing Arms Ако си решила да плащаш по - добре е в АГЕ - ВИП за д-р Георгиев съм чувала само хубави отзиви а и аз лично имам впечатления. В Майчин дом ако при раждането има усложнения те товарят на линейката и газ в АГ или Окръжна. Пазят си авторитета от злополуки а и нямат техника и определено и да имаха май няма и кой да я разчете  Laughing Аз лично родих септември 2007 г. в Окръжна като се бях погрижила да ми се обърне внимание. Това което видях ме отврати. Навсякъде където не си платиш ще патиш  Naughty В Окръжна  оставяха децата да плачат гладни часове докато мине сутрин тъпата им визитация, в следствие на което дъщарями назнам колко време си е блъскала главата в решетките на креватчето. Само като се сетя и съм бясна и не е само това ама не ми се говори. Така, че бъдещи майки ако неискате да ви третират "добрите" акушерки като от малцинствата и да не ви уууууувикват като простакеси или докторите да ви шият без упойка платете си  Naughty

Съжалявам ако съм притеснила бъдещите майки ама това е истината!

# 12
  • Мнения: 745
еее,вие пък!в майчин дом лекарите да не са 2 ръка?и почти нищо не разбират?Имат 1 кувиоз за недоносени бебенца.знам,че е недостатъчен и не споря.нямам представа колко струва подобно нещо,но май е доста.при моето раждане бях с  една акушерка,с 27 години стаж в окръжна и незнам си колко години работа по селата.Казва се Кискинова.страхотна жена!!!Много и благодаря за помоща!!!

# 13
  • Мнения: 1 586
Мнението ми за Майчин Дом ще оставя зя себе си,че никак не е ласкаво но по-важното в случая,е че темата е за ВИП в АГ то а не за Майчин Дом.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 161
Мнението ми за Майчин Дом ще оставя зя себе си,че никак не е ласкаво но по-важното в случая,е че темата е за ВИП в АГ то а не за Майчин Дом.
Само да добавя,че консултациите ми бяха в Майчин дом , а родих в АГ. Приятелката ти правилно се е ориентирала къде да ражда Peace

Общи условия

Активация на акаунт