болка в ребрата

  • 3 963
  • 16
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 88
Здравейте!
Извинявам се, че пускам нова тема, но не намерих нищо за тази болка... ами... боли ме от време на време от ляво под реброто, все едно, че съм тичала много ... нещо такова е , не е силна болката но си мисля... нормално ли е? или на какво се дължи?

# 1
  • Мнения: 814
Аз спортувах по време на бременността и общо взето бях във форма, НО имах същата болка - точно като след тичане (почти през цялата бременност - ту изчезваше, ту се появяваше). Даже му казах паникьосана на доктора - боли ме далака, а той ми се смее, че далакът е от другата страна. Каза ми, че е нормално и наистина - след раждането изчезна  Peace

# 2
  • софия
  • Мнения: 88
много ти благодаря... мен ме  е страх да не е начало на нещо лошо. Simple Smile пак благодаря  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 182
Хей Дидишонче,
Как си?   bouquetНе съм те забравила, ама ти нас да. Виждам вече си в друга темичка. Как е бебчето?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 348
И аз имам нещо подобно, но не мога да го определя като болка. Чувството е такова, че докато бях бременна си мислех, че бебето си е завряло крака под реброто ми. Е, явно не беше така, защото и сега усещам същото неприятно чувство. Сякаш нещо ми се е завряло под лявото ребро. Защо така?

# 5
  • Мнения: 400
хей,Дидишонче,защо не те виждам в "отчетни".Загубихме ти дирите:)А ти си била наистина бременна:)

# 6
  • София
  • Мнения: 1 387
Често срещано явление ( и мен не ме пропусна), но обикновено в по-късна бременност. Учудена съм, че от сега те наболяват ребрата Rolling Eyes

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
И аз имах такива болки в по-късна бременност обаче.Много силни - вървях превита на две, и като си поемах по-дълбоко въздух ме прерязваше много силно.Док ми предписа да се мажа с Фастум гел.Облекчава след няколко намазвания.

# 8
  • Мнения: 728
В 5м.на бременността започна да ме боли така както описваш,болката продължи и изчезна 3 седм.след като родих.

# 9
  • Мнения: 411
Аз почти всяка вечер се събуждам от такава болка в ребрата от дясната страна под гърдата,и се местя на другата страна,поотминава и пак заспивам.Знам,че е нормално,няма нищо притеснително. Hug

# 10
  • Мнения: 9 973
и аз имах такива болки,много неприятно

# 11
  • Мнения: 371
Аз също имам такава болка особенно вечер като легна на една страна

# 12
  • софия
  • Мнения: 88
олелеле, милички Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile май доста време не съм навестявала сайта , обаче много задачи напоследък и малко, много малко време Simple Smile

Благодаря ви , че сещате за мен Simple Smile

# 13
  • Мнения: 27 524
Хи хи, аз откачах от същата болка, но в дясно. Високо горе, точно под ребарата, направо ме побъркваше. Беше някакво краче или ръчичка ли, знам ли, много досадно. Облекчаваше ме лежането на срещуположната страна само. Болеше ме и като седя. Нормално е, не се притеснявай  Hug

# 14
  • Мнения: 252
страдах от такива болки, но в по късна бременност, обяснявах го с това че бебчо точно там много ме ритка и ми е натъртил ребрата, но при теб защо е .... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт