Имам питания за захранването

  • 431
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Здравейте,майчета!Всъщност имам няколко питанета.Да уточня че сме на 4 месеца и ще се захранваме.Когато достигна до нужното количество ябълково пюре,кога мога да дам друго плодче и всеки ден ли се дава.Зеленчуково май след около месец-нали?А каша-от кога?Може ли плодово пюре и каша в един ден?А как подгрявате пюретата.Как да подгрея 2л.например.Взех пюре на Хип и там пише че се консумира без подгряване,но като го извадя от хладилника-не може.А млечните каши с какво мляко са?Май е това за сега и съжелявам ако съм затормозила някой с моите на пръв поглед тъпи вапроси.Благодаря!

Последна редакция: нд, 10 фев 2008, 11:51 от Vivi

# 1
  • Мнения: 9 973
1 седм.даваш един плод и следващата почваш друг вид по малко
каши се дават и с пл.пюре
за подгряването-вадиш от хладилника и на водна баня

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Най-добре е да изчакаш до 6 месеца. Защо бързаш?
Един от вариантите е да захраниш с оризова каша - приготвя се с АМ. Друг препоръчителен вариант - еднокомпонентно зеленчуково пюре.
За плодовите има време - те са сладки и има вероятност да възпиташ влечение към сладки храни. Може да ти отказва и зеленчуковите по-късно.

# 3
  • София
  • Мнения: 672
Най-добре е да изчакаш до 6 месеца. Защо бързаш?
Един от вариантите е да захраниш с оризова каша - приготвя се с АМ. Друг препоръчителен вариант - еднокомпонентно зеленчуково пюре.
За плодовите има време - те са сладки и има вероятност да възпиташ влечение към сладки храни. Може да ти отказва и зеленчуковите по-късно.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт