от кога се заглеждат по анимационни филми?

  • 2 869
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 327
здравейте! много ми е интересно от кога бебоците започват да се заглеждат по анимационни филми?
и кой филм е бил любим на вашето бебче?

# 1
  • Мнения: 7 821
Вики започна да се заглежда към 2 год и първия му любим филм беше Цар Лъв. Гледа по едно филмче на ден и понякога и нещо по телевизията, но рядко защото в голямата си част анимациите, които дават не са подходящи според мен.

# 2
  • Мнения: 3 562
Есента открихме Телетъбисите - значи сме били на 1г.и 8-9месеца  Laughing
Зимата започнахме да гледаме Том и Джери, след това Мечо пух и сега вече сме на Цар лъв, Таласъми ООД, Гарфийлд, Стюърт Литъл и т.н.

Определено фаворит са Телетъбисите  Laughing не съм сигурна, но май това е единствения филм правен специално за най-малките  Laughing
Другите изброени ги харесвам и аз  #Silly

# 3
  • Мнения: 4 244
Моя синковец се заглежда покрай кака си от доста време по телевизията
Има претенции към Мечо Пух, Скачащите мечета (не помня така вървяха по Канал1 - за заглавието де) на Дисни и разни други филмчета от програмата на Супер РТЛ - Барни, Бум-бум, Кайу и Хитрините на Блу.
Това са предавания определено за по малките. Няма джаста праста и са приятни, с доста песнички - специално Барни
Не знам защо не го пуснат и по българските канали

# 4
  • Мнения: X
От месец гледа Телетъбитата - умира си за тях, #Milti  почва едни викове и крясъци, пее им, хили се, гледа понякога толкова съсредоточено, като възрастен. Crazy  Анимации гледа всякакви по принцип, но Телетъбитата са направо хит.

# 5
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Ух, голям срам. От два месеца се храни пред компа, докато гледа Тарзан или Лило и Стич, Цар Лъв3, Немо... Фаворит е Лило и Стич. Явно по-хуманоидните образи го впечатляват повече.

# 6
  • Мнения: 2 006
Алекс4е в момента е то4но в такъв период  Grinning Страхотно се забавлява с Телетъбис и Том и Джери #Milti

# 7
  • Мнения: 274
Цитат на: pandora
От месец гледа Телетъбитата - умира си за тях, #Milti  почва едни викове и крясъци, пее им, хили се, гледа понякога толкова съсредоточено, като възрастен. Crazy  Анимации гледа всякакви по принцип, но Телетъбитата са направо хит.

 По кой канал го дават този бебешки хит?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 846
аз започнах да му пускам на дечко филмчета малко преди да навърши 2 годинки

инак то що де е TV си го зазяпват от по- рано Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 611
От преди годинката zапочна да се zаглежда по Телетъбисите.
Истински анимационни филмчета обаче zапочна да гледа с интерес около втората годинка - в момента Ну Погоди е хит в къщи, въртим го постоянно. Преди това с месеци се гледаше Таласъмите, Трите прасенца, Хенzел и Гретел...
Телетъбисите обаче си остават беzспорен фаворит  Grinning

# 10
  • Мнения: 3 861
Абе хора къде ги дават тези ТЕЛЕТЪБИСИ?????

# 11
  • Мнения: 1 399
Цитат
Абе хора къде ги дават тези ТЕЛЕТЪБИСИ?????
Ами даваха ги преди 2-3 години по БТВ Laughing  Laughing  Laughing
Вече не ги дават.
Филмчето е на ВВС и наистина е предназначено за съвсем малки дечица 1-2-3г. Сюжет никакъв няма. Някакъв глас от под земята им задава прости команди и те изпълняват - "лягай", "ставай". Общо взето само се движат тромаво напред-назад и изпълняват команди Laughing  Laughing
И гледат в телевизорите на коремите си, по които дават някакви кратки филмчета, имащи за цел да запознаят детето с природата и заобикалящата го среда - показва примерно как растат цветята, как се движат автомобилите, как се кара колело, колко вкусни са ягодите, натопени в шоколад, запознават ги с различни професии и т.н. И всичко това се повтаря по n на брой пъти /и пак, и пак, и пак, и пак - направо го чувам в момента/:crazy:  Crazy , но на дребосите направо им действа "хипнотизиращо и зомбиращо". Имаше някаква статия, че дори и домашните любимци се заглеждали Crazy
Тук има три серии, но са френски.

# 12
  • Мнения: 2 567
И на мене след толкова години все още ми кънтят в ушите  Laughing
Ей го на пак се сетих за една от песничките им - "телетъбис, телетъбис кажете  ехо"... май нещо такова беше. Беше ми се набило това нещо в главата  ooooh! Дори и сега го чувам с мелодията.
А имаше нещо за край, което все още спорим с щерката дали точно така е било . Звучеше като "време е за тъби чао " или поне аз така го чувах  , щото много се лигавеха нещо тези Тъбиси  Laughing
Децата наистина си падат много по него , но аз само като го видя и ми призлява  Sick
Но наистина скоро не съм го мяркала по нашите програми.

# 13
  • Мнения: 1 399
Цитат на: Летисия

А имаше нещо за край, което все още спорим с щерката дали точно така е било . Звучеше като "време е за тъби чао " или поне аз така го чувах  , щото много се лигавеха нещо тези Тъбиси  Laughing
И аз така си го спомням...
А "Е-хооо" и то много често присъстваше. Освен това "Яяяя.."- "Яяяя, маса..", "Яяяя, стол..", "Яяя, тъби чайче..", повторено, разбира се от всичките тъбита Laughing  Laughing
Оф, какво се присетих и аз посреднощ за тях, ще ги сънувам сега. Отивам да спя.
Лека нощ, Туинки-Уинки
Лека нощ, Дипси
Лека нощ, Лала
Лека нощ, Поу Crazy  Crazy

Да взема да се включа и по темата все пак ooooh!  Първата анимация, която гледа и абсолютен фаворит беше Том и Джери.
После доста време се въртеше само "Принцесата Лебед", "Вълшебният меч", "Принцеса Анастасия" и "Барток Великолепни".  Толкова пъти бяхме наемали тези 4 касети, че накрая, момчето, което държеше видеотеката, взе че продаде на мъжа ми по едно копие, на символичната сума от по 1 лв касетата Laughing  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 567
Ох аз тъкмо си се чудих как пък им бяха имената на тези тъбиси и ти хоп ме светна по въпроса  Laughing
Само за това Поул се бях сетила.
Ама айде стига с тях , че няма да се учудя и аз да сънувам как изниква някое от тях от някой храст и вика - Ехооо  #Crazy

А по темата  Arrow моята се заглеждаше по разни анимации още рано рано. Том и Джери са били винаги хит. Дори и сега, когата гледа вече толкова много неща.... те за баща и са хит та каму ли за нея  Laughing

Но едно от любимите и филмчета, на което ходи за първи път и на кино като беше по малка е Таласъми ООД. Тогава се смя като луда на него , че хората в залата само се обръщаха да ни зяпат. В интерес на истината и аз го харесвам това филмче.

Малката ми племенница , още като беше на година и нещо по цял ден искаше само този филм да се върти и само викаше "иска мичето"  #Milti Сега е на две и може сама да си го пуска и да си го зяпа по цял ден.

Общи условия

Активация на акаунт