Не наддава :(

  • 390
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 616
Момичета, знам че станах досадна с това наддаване, ама не спирам да се тревожа... Моят мъник наддаде само първият месец 800 грама, а в останалите- я по 400, я по 600, а последните два по 150-200 грама. В резултат на 6 месеца е едва 5 и 600-700. Отклонения по всички там възможни таблици..Sad А яде като прасе: плодови и зеленчукови пюрета (изяжда по цяло бурканче, че и повече), каши, кърмене на поискване, отделно и вечер адаптирано мляко. И пак не наддава- просто не мога да си обясня как е възможно при такова свинско ядене да наддаде 150-200 грама. Наясно съм, че на тази възраст не може да качва много, ама пък и толкова малко Thinking Иначе страшно жив и подвижен, вечно ухилен като ряпа. Изследванията му са чудесни- хемоглобин 126, урина- в норми. ДоФторките твърдят, че няма място за тревоги- генът му бил такъв (вярно, че и двамата с таткото сме ситни), освен това и бил много двигателно активен, та затова не наддавал. Казаха, че щом се храни добре и изследванията са неред-страшно няма! Ама все пак и вас да питам- има ли други мами с подобен проблем? И дали аз не бъркам някъде?

# 1
  • Мнения: 4 915
Цитат на: nimfetka
Иначе страшно жив и подвижен, вечно ухилен като ряпа. Изследванията му са чудесни- хемоглобин 126, урина- в норми. ДоФторките твърдят, че няма място за тревоги- генът му бил такъв (вярно, че и двамата с таткото сме ситни), освен това и бил много двигателно активен, та затова не наддавал. Казаха, че щом се храни добре и изследванията са неред-страшно няма!


Ами и аз мисля като доФторките! Wink ...Не се тревожи без причина, детенцето ти е здраво, ящно, активно, засмяно, с чудесни резултати от изследванията - просто няма място за притеснения!  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 430
Според мен много си е добре детенцето - щом си хапва  feeding и е жизнен  newsm44 значи  всичко е нормално...ако спре да яде и е омърлушено - тогава може да се притесняваш, но сега....не се безпокой Wink
Моя мъник и той наддава малко, но се надявам, че скоро като разнообразим повече яденето - ще напълнее Mr. Green
Добре ти е написала и Free Soul....

Общи условия

Активация на акаунт