За драскане със злато по кожата

  • 1 795
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
Има един номер /не знам дали така да го нарека/ , че когато се одраскаш със златен пръстен по лицето или някъде другаде по тялото,ако чертата вместо червена стане черна или сива, значи имаш магия.  Аз не вярвам особено на това. Но пък точно при мен си става сиво.  Joy   Не вярвам никой друг да не го е пробвал.

Та при вас каква става чертата?  Flutter

# 1
  • Мнения: 606
  УжасТ!
  Ти си урочасана.
  Страх ме е да пробвам.  Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 15 458
Пробвали сме го, някой път става сиво, някой път червено.Мисля, че зависи от самата кожа, мазна или суха, с различно PH,според употребяваната козметика, хормонално състояние и т.н.

# 3
  • Мнения: 1 813
Пробвали сме го, някой път става сиво, някой път червено.Мисля, че зависи от самата кожа, мазна или суха, с различно PH,според употребяваната козметика, хормонално състояние и т.н.

Аз го видях случайно.Без да искам се одрасках по ръката и посивя . А нямах крем,аз не слагам попринцип.
 hahaha  хахаха много ме забавлява това,седя и си драскам.  Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 15 458
Ами я пробвай да ги кипнеш златните накити със сода и да ги лъснеш с мека кърпа, после няма да става сиво. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 813
Ами я пробвай да ги кипнеш златните накити със сода и да ги лъснеш с мека кърпа, после няма да става сиво. Simple Smile

 newsm78 тва е идея, аз скоро не съм ги чистила. 

# 6
  • Мнения: 1 111
 аХ`Не!, хич не стой ами бягай да ти развалят магията. Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 15 458
Ами я пробвай да ги кипнеш златните накити със сода и да ги лъснеш с мека кърпа, после няма да става сиво. Simple Smile

 newsm78 тва е идея, аз скоро не съм ги чистила. 
Нали се окисляват като се носят или стоят дълго време и злато и сребро, и платина, като ги лъснеш не пускат вече.

# 8
  • София
  • Мнения: 15 458
аХ`Не!, хич не стой ами бягай да ти развалят магията. Simple Smile
Да и развалят магията ще и искат всичкото злато, а после не го връщат! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 813
аХ`Не!, хич не стой ами бягай да ти развалят магията. Simple Smile

 hahaha  Най-големият ми цирк беше, когато ме завлякоха при една "гледачка" . Аз бях толкова скептично настроена,следователно гледах тъпо и тя "Приятел си имаш нали?"
/мно ясно че имам младо момиче,нито съм някой потрес,що да нямам/
-Да имам.
-Ама сте скарани сега нещо?
/при което аз вече  Tired /
-Не,чака ме отвън в колата.

Нататък няма да продължавам,всичко което ми каза на момента я контрирах понеже нямаше нищо общо.  hahaha

# 10
  • Мнения: 1 111
Хаха, драснах се и аз, с 14 кар. злато почервеня, с 18-побеля и за секунди изчезна. newsm78

# 11
  • Мнения: 1 813
Хаха, драснах се и аз, с 14 кар. злато почервеня, с 18-побеля и за секунди изчезна. newsm78


Чакай,аз сега оставих в кипнала вода със сода пръстените,след малко ще докладвам.  hahaha

# 12
  • София
  • Мнения: 15 458
Хаха, драснах се и аз, с 14 кар. злато почервеня, с 18-побеля и за секунди изчезна. newsm78


Чакай,аз сега оставих в кипнала вода със сода пръстените,след малко ще докладвам.  hahaha
Ама и се изкъпи със сапун с  РН 5,5...да неутрализираш киселинноста на кожата. Grinning

# 13
  • Мнения: 1 813
Хаха, драснах се и аз, с 14 кар. злато почервеня, с 18-побеля и за секунди изчезна. newsm78


Чакай,аз сега оставих в кипнала вода със сода пръстените,след малко ще докладвам.  hahaha
Ама и се изкъпи със сапун с  РН 5,5...да неутрализираш киселинноста на кожата. Grinning

Ми в къщи сме на течни и не знам къде пише колко PH са  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 111
 Моите не са чистени от години по простата причина, че злато не нося.Пък и не съм се къпала. hahaha
 Значи ли, че трудно хващам магии? hahaha

Общи условия

Активация на акаунт