Черен списък на нелоялни работодатели

  • 179 141
  • 446
  •   1
Отговори
  • York
  • Мнения: 826
От кои фирми не сте били доволни и защо?  Rolling Eyes

Пак съм на вълна преглеждане на обяви за работа  Laughing

# 1
# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Dexion. Работих, докато регистрират фирмата (без договор, щото нали няма фирма още), пък после шефът истеряса, препсува ме сто пъти колко съм некадърна, задето ходих събота и неделя у тях да му инсталирам Аутокад и други простотии, направи проблем с договора и разбира се не ми плати.

# 3
  • София
  • Мнения: 392
 мебелна фирма "Еж"

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Образование - всичките му сфери и най-главният в момента - Вълчев.

# 5
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Много полезна тема Peace

# 6
  • Мнения: 25 449
Всички, чиите обяви висят с месеци и все не могат да си намерят хора.  Peace
Или плащат малко, или изобщо не плащат. Или има нещо друго гнило...

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 179
Всички, чиите обяви висят с месеци и все не могат да си намерят хора.  Peace
Или плащат малко, или изобщо не плащат. Или има нещо друго гнило...

Това не е точно така - ние търсим хора, но високо квалифицирани в дадена област. За съжаление тези хора предпочитат да работят на запад. А мога да кажа, че заплащането и условията при нас са повече от добри.

# 8
  • Мнения: 4 447
Нола 7.  Каквото и да правите, каквото и да ви говорят - не отивайте там!

# 9
  • Мнения: 25 449
Това не е точно така - ние търсим хора, но високо квалифицирани в дадена област. За съжаление тези хора предпочитат да работят на запад. А мога да кажа, че заплащането и условията при нас са повече от добри.

Нямам предвид чак толкова редки специалисти, а такива, каквито по принцип има под път и над път - продавачи, сервитьори, офис-служители...  Peace

# 10
  • Мнения: 47 902
Тотал телеком

# 11
  • Мнения: 139
Сити Експрес - бързи градски куриери - унизително ниско заплащане.
На същият собственик са фирмите "Експрес център" "Стоянов и Стоянов" - хич и не си помисляйте.

Вавин България ЕООД - ниско заплащане и щуро-баджанащина в безобразни размери.

Ще се радвам повече хора да споделят за реално съществуващи фирми.
Успех на търсещите работа.

# 12
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
 Днес бях на поредното интервю по обява с изисквания за висше образование и три чужди езика. Оказа се поредната фирма, която ми предлага чисто около 300 за шест дни седмично и без възможност да използвам отпуската си през лятото. Поне бяха достатъчно любезни да не ми губят времето с препитване, когато влязох мъчеха предишната девойка с превод в ефир. Извън София това е повече от нормално, аз все още си позволявам да си тръгвам от подобни интервюта.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 103
Фирма "Биопрограма" - унизително малко заплащане и дори не те осигуряват на него, а на минималната заплата (която всъщност не е далеч от реалната) , но пък за сметка на това шефа навиква подчинените си като животни. Информацията ми не е съвсем актуална, а от преди около 2 години и много бих се радвала ако нещата са се променили към по-добро и някой може да го потвърди.

# 14
  • София
  • Мнения: 38 214
http://www.karieri.bg/forum/ -

почти всичко написано тук е вярно.
Особено в по-големите теми относно големите фирми.

Общи условия

Активация на акаунт