мацки,някой знае ли някъде по-евтино злато ?

  • 28 598
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
може и да не е в  София .......... newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 20
магазин ювел на мария луиза ,ето адреса www.uvel.bg

# 2
  • Мнения: 1 666
В центъра на Хасково има десетки златарски магазинчета. По-евтино злато никъде не съм виждала!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 890
    Аз си купих страхотни неща от Троян преди 2 седмици на 33 лв/гр. Не знам обаче дали още е толкова...  newsm78

# 4
  • Мнения: 155
благодаря момичета Simple Smile  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 322
Колко струва грам злато в Хасково.

# 6
  • Мнения: 4 435
В центъра на Хасково има десетки златарски магазинчета. По-евтино злато никъде не съм виждала!

В Кърджали е на същатата цена или малко по-евтино. Wink

# 7
  • Мнения: 155
 a w Haskowo kolko struwa?Simple Smile

# 8
В търговският център на бул.Черни връх срещу последната спирка на трамвая има магазинче за злато където цените на ВСИЧКО а не само на най убитите и старовремски модели е 39 лева,както е навсякъде в София.Изборът е невероятен а изпълняват и поръчки с истински скъпоценни камъни.

# 9
В търговският център на бул.Черни връх срещу последната спирка на трамвая има магазинче за злато където цените на ВСИЧКО а не само на най убитите и старовремски модели е 39 лева,както е навсякъде в София.Изборът е невероятен а изпълняват и поръчки с истински скъпоценни камъни.
Аз на този магазин съм голям фен откакто го открих преди 2 месеца,някой във форума го беше препоръчал.Наистина има много голям избор,ще ви се изфукам с придобивката ми от последното пазаруванe

# 10
  • Мнения: 502
Цената в Пазарджик е 28лв./гр, може да се поръча и по каталог Peace.

# 11
  • Мнения: 4 435
Кърджали и Хасково са по 28лв. гр.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 890
      Ауууу вие ме убихте с тия цени !  #Crazy Е може ли такава разлика чак ??? А тук го изкупуват по заложните къщи по 21-22 лв/гр., ако не се е и вдигнало...

# 13
  • София
  • Мнения: 4 575
Кърджали и Хасково са по 28лв. гр.
Че откога това  newsm78? Аз миналото лято от Хасково вземах на 29 лв....чак пък да е паднало? Или арменката ме е метнала....

# 14
Момичета,искрено ме озадачихте.Такава ниска цена означава че златарите в Хасково и Кърджали масово вкарват контрабанда от Турция,иначе биха работили на загуба.Но за Пазарджик просто не си го обяснявам,или са пропуснали да кажат колко лева взимат на грам за работа или тези цени са от преди няколко месеца newsm78

Общи условия

Активация на акаунт