Проблеми със съня

  • 761
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Цитат
Zdraveite!
 Iskam da obmenya opit s vas za zaspivaneto i synya. Moeto beb4e zaspiva na gurdata dokato go kyrmya ili na ramoto kogato tryabva da origne. V momenta v koito go sloja v legloto ili5-10 min. sled tova se sybujda i krai - 1h nyama zaspivane. Slagame go na nai razli4ni mesta no v negovoto legli otkava da spi. Kajete kak e pri vas.

Здравейте! Искам да обменя опит с вас за заспиването и съня. Моето бебче заспива на гърдата докато го кърмя или на рамото когато трябва да оригне. В момента в които го сложа в леглото ili5-10 мин. след това се събужда и край - 1h няма заспиване. Слагаме го на най различни места но в неговото легли откава да спи. Кажете как е при вас.

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 10:25 от Доня Туфиня

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Моята дъщеря в общи линии също беше така.Разрешението при нас дойде,когато я преместих да спи в количката.Спа само там до навършването на 4 м. и после полека-лека се прехвърлихме изцяло в леглото.Проблемът идва оттам,че бебетата обичат да заспиват на тясно и с полюшкване.Това им напомня за корема на мама.Голямото пространство в детското легло ги плаши.Ако количката ви е удобна,приспивай го там с люшкане и го остави да си спи там докато попорасме мъничко Peace
Пиши на кирилица

# 2
  • Мнения: 9 973
и ние бяхме така,но го преодоляхме от самосебе си

# 3
  • Мнения: 1 685
 Laughingи ние така -първо спяхме в количката но после взе да си спи в креватчето.не знам как се получи но...вече спи там където си му е мястото

# 4
  • Мнения: 1 049
Като гледам май много са били така... и ние се наложи пьрво да спим в количката, там се чувстваше сигурна на по-тясно пространство Wink и след време постепенно свикна с леглото. Пьрвите месеци докато поотрасна малко определено не можеше да спи спокойно в това голямо легло  Peace

# 5
  • Мнения: 100
Благодарско  bouquet мами, бях се притеснила, че нещо не е наред. С количката е ОК само да ги нямаше коликите...., но за идеален вариант никои не говори.

# 6
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
До третия месец спеше в столчето за кола.Бях се притеснила,но отмина от самосебе си.

# 7
  • Мнения: 636
Моята дъщеря в общи линии също беше така.Разрешението при нас дойде,когато я преместих да спи в количката.Спа само там до навършването на 4 м. и после полека-лека се прехвърлихме изцяло в леглото.Проблемът идва оттам,че бебетата обичат да заспиват на тясно и с полюшкване.Това им напомня за корема на мама.Голямото пространство в детското легло ги плаши.Ако количката ви е удобна,приспивай го там с люшкане и го остави да си спи там докато попорасме мъничко Peace
Пиши на кирилица
И при нас това беше решението, но за съжаление още не иска да си спи в креватчето. Слагам я от известно време там, но всичко приключва с рев и преместване в количката Crazy. Все още вярвам, че сама ще се откаже един ден... Praynig.

# 8
  • Мнения: 2 960
При нас беше така-дъщеря ми ,като бебе до 4-тия месец спеше в количката.Синът ми си спи без проблеми в леглото...явно зависи от бебенцето.А иначе наистина по принцип в началото обичат на по тесничко и уютничко...напомнящо животът в маминото коремче. Също така им е хубаво да са по плътничко завити ,за да усещат сигурност

# 9
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
и ние бяхме така ...сега през деня все още спи в количката  ,а вече е на 1,6 год. .... Mr. Green
но вечер- след баня -самичък си отива в легълцето и си заспива там...всичко с времето си според мен! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт