Въпрос за СЛЕД фотоепилация

  • 625
  • 6
  •   1
Отговори
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Моля,ходилите на фотоепилация да споделят,какво правите след процедурата?Скубите ли ги,гадините или....На мен ми казаха само да ги подстригвам,а аз си правих горна устна и брадичка и не ми се мисли как ще издържа цял месец #Crazy

# 1
  • Мнения: 1 432
И мен много ме интересува този въпрос  Blush

# 2
  • Мнения: 47
Вече съм на трета процедура /мишници, интим зона и мустачки/, последните две изброени, бръсна ако са пораснали въобще  до следващия ми час за фотоепилация. Колкото до мустачките, просто не са ми порасвали, в салона ако видят някое друго пораснало косъмче го подстригват с тример/ не бръснат/, преди манипулацията.

# 3
  • Мнения: 3 695
само бръсна ако се налага, но ги оставям така след процедурата - голама част опадат сами, а тези които са останали остават късички, но доколкото знам не бива да се епилират Laughing

# 4
  • Мнения: 957
Никакво епилиране..задължително само подстрижка или бръснене..за да може да остане косъма видим и корена да си е там..та да може да се атакува..а не да става тънък..защото като е тънък..толкова по се осложнява цялата процедура

# 5
  • Мнения: 133
Те сами трябва да паднат след около 10-тина дни. За тези, които не паднат аз лично ползвам депилатоар, но пък не я правя на лице. Със сигурност обаче не трябва да се скубят.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 550
само бръснене на това което не е изпопадало, но аз не съм правила на мустаци. предупредиха ме, че за да е ефикасна процедурата трябва да има корен иначе не става нищо.

Общи условия

Активация на акаунт