Дермоабразио или хим. пилинг

  • 2 538
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Уважаеми дами, моля ви за съвет. От каква възраст е удачно да правим процедурата хим. пилинг. Аз съм на 30 и се колебая рано ли е още, нямам бръчки, петна и белези.

Ейвън в момента рекламират дермоабразио , имате ли мнение за конкр. продукт?
Предварително балгодаря за разясненията!

# 1
Следя темата с огромен интерес, зададох въпрос в темата на Ейвън, но няма отговори.

СПОДЕЛЕТЕ ЗА ДЕРМОЗБР ПИЛИНГ, МОЛЯ

# 2
  • Мнения: 410
Нещо не мога да "вдяна". Хем искаш да се подложиш на процедура, хем искаш за целта продукт на ...Ейвън? Ако правилно съм разбрала, очакваш резултат от "процедурата" с продукт на Ейвън?! Ако да, мисля, че грешно си се ориентирала. Подобни процедури се извършват ЕФЕКТИВНО единствено в козметични медицински центрове, където (най-добре) медицинско лице преценява, в кой момент коя процедура е приложима за теб. Доколкото знам, в някои случаи тези процедури са противопоказни (напр. себорея в латентен период и др.). Така че прилагането на тези процедури е свързано с определен фактори и последващ резултат, при теб факторите сякаш липсват, щом нямаш оплаквания от кожата ти?
Според мен закупуването на продукт от Ейвън за подобни цели ще е просто харчене на излишни пари от скука, без надежда за сериозен резултат.
Бях пуснала тема за почистване на лицето от остатъчни петна от акне, прочети и там - всички отзиви са свързани с отстраняване на декфети.

Общи условия

Активация на акаунт