Силни болки и схващане на кръста след раждане...

  • 2 362
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
Уф вече минаха почти 2 мес от раждането а болките в кръста остават все същите. Най неприятното е през ноща докато спя и се събудам от адска болка-направо схващане и не мога да се мръдна или обърна дори на другата страна. Какво да правя на какъв доктор да ида. Случвало ли ви се е това??

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
На физиотерапевт

# 2
  • Мнения: 423
Това ме държа близо 4 месеца. Накрая установих че е от претоварване.(гледах си бебо абсолютно сама). Ходя на масаж-донякъде ми помага. Изведнъж спря да ме боли. Ако болките продължат, послушай съвета на Догма Simple Smile

# 3
  • Мнения: 38
и аз имах такива болки в кръста за около 4 месеца, дори и подутина точно на кръста.веднага след раждането усетих още на магарето, че нещо много ми пари на кръста, но отдолу нямаше от какво да е .видях подутината чак като се прибрах, личната каза-липса на витамини.но не ми каза точно какви да си взема и аз не си взех.всичко мина след няколко месеца от само себе си.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 773
И аз имах силни болки в кръста и гърба след раждането и все още имам.Събуждам вечер е направо ми се реве.

# 5
  • Мнения: 728
И при мене е така, но това е защото сама се занимавам с детето и не съм от онези дето биха го оставили да реве, ми послтоянно го нося на ръце или в кенгурото.. Виж нещо да не се претоварваш и най добре ако е силна болката иди на лекар, ако не друго поне да и изпише нещо

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Уфф, и аз съм така. Сутрин е най- зле. Боли ме много гръбначния стълб. А като се наведа не мога да се изправя  ooooh! Все нямам време за масаж. Мислех си за някакво мазило  Rolling Eyes От какво се получават тези болки ? И аз си гледам детето сама, но едва ли е само от пренатоварване  newsm78

# 7
  • Мнения: 9 973
и аз имам,но моите поне са по-слаби Close

# 8
  • Мнения: 1 091
Уфф, и аз съм така. Сутрин е най- зле. Боли ме много гръбначния стълб. А като се наведа не мога да се изправя  ooooh! Все нямам време за масаж. Мислех си за някакво мазило  Rolling Eyes От какво се получават тези болки ? И аз си гледам детето сама, но едва ли е само от пренатоварване  newsm78
На мен ми казаха,че е от раждането.Болките продължиха доста дълго време.Но отминаха.На мен не ми помогнаха мазилата. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт