Подарък за бебе?

  • 1 839
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
Моля за идеи какво да купя за бебе,другата седмица ще ходим да видим едно бебенце за пръв път и искам да взема някакъв подарък.За срам и резил не мога да измисля нищо подходящо,моето дете е вече почти на 4 ри а второто ще се роди след 2 месеца и главата ми е празна явно от бременността...не искам да купувам дрешка,мисля около някаква играчка,не измислям нищо подайте някоя идея Confused

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
Ами, някаква музикална играчка вземи. От рода на въртележките за креватче, или активна гимнастика, но зависи и бебенцето на колко месеца е...
Ако е на 2-3 месеца, почти всичко, което вземеш, ще влезе в употреба по-нататък...

# 2
  • Мнения: 238
Обади се на майката и съвсем сериозно я питай от какво има нужда Simple Smile Винаги има вероятност да си каже  Peace

# 3
  • Мнения: 1 364
музикална играчка или плюшена

# 4
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
И аз съвсем скоро питах момичетата тук за същото нещо, дадоха ми страхотни идеи. Peace
Ето няколко
-златна монета от някоя банка - за спомен
-някоя бебешка дрънкулка от Сваровски
-нещо, което майката на бебока ти каже, че иска
-играчка
-хубав бебешки дневник
 Hug

# 5
  • Мнения: 2 099
Оу виж това за активната гимнастика хич не ми беше дошло на ум,ами то така става едното ми дете вече порасна и аз позабравих някои работи ooooh!

# 6
  • Мнения: 323
Обади се на майката и съвсем сериозно я питай от какво има нужда Simple Smile Винаги има вероятност да си каже  Peace
Peace

# 7
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Обади се на майката и съвсем сериозно я питай от какво има нужда Simple Smile Винаги има вероятност да си каже  Peace
Peace
Това е най правилното.

# 8
  • Мнения: 999
Музикална играчка или бебешки дневник.

# 9
  • Мнения: 439
Аз също бих взела бебешки дневник или от тези отпечатъци за ръчичките и крачетата,които оставят прекрасен спомен

# 10
  • Мнения: 1 197
музикална дрънкалка дето с батерий пее,а без само дрънка,на дъщеря ми поне много и допада

# 11
  • Мнения: 1 931
Каквото и да вземеш има вероятност да го имат вече, затова се обади на майката и тя ще ти каже. Така може да вземеш нещо което найстина да им е полезно.

# 12
  • Мнения: 7 474
Ако ти е близка майката направо я попитай от какво има нужда, да не се повториш с някой  Hug

# 13
  • Мнения: 502

Ако имаш възможност питай. На мен ми беше много по - добре като казвах какво искам. Така няма дрблиране на подаръци , а и  аз си превех сметка на финансите - какво да купя и какво ще ми подарят.

# 14
  • Мнения: 236
музикална играчка за леглото, активна гимнастика, касетки или дискове с детски песнички, хавлии, кърпи, одеяло - това са страшно полезни неща, аз съм страшно благодарна на всички, които ни направиха такива подаръци

Общи условия

Активация на акаунт