Баня в червено

  • 9 484
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 561
Бихте ли си направили банята в червено, има доста варианти, дори тези с маковете ми допадат , но се притеснявам, че бързо ще ми мине и после ще ми е противно даже да я гледам.
Удачен ли е червеният цвят за баня?

Досега обаче не съм срещнала тук в темите баня в червено...

Моля за мнение и ако може и със снимков материал.

# 1
  • Мнения: 5 539
Ние нашата я направихме в червено преди няколко години. Не съм съжалила нито за миг Grinning
Според мен червеното е подходящо точно за това помещение, понеже е някак... разбуждащо. Сутрин, когато ти се спи и като минеш през банята, организмът ти по-лесно се настройва за бодърстване и работа

# 2
  • Мнения: 4 290
Ми какво да ти кажа... На мен пък ми е втръснало от традиционни бани в банални цветове. Макар, че моята в момента е в синята гама. Пък и меките цветове са подходящи за релакс... Абе до вкус е, все пак. Щом ти харесва, давай смело. Винаги съществува вероятноста да съжаляваш, независимо какво ще решиш.  Wink

# 3
  • Мнения: 1 561
Ние нашата я направихме в червено преди няколко години. Не съм съжалила нито за миг Grinning
Според мен червеното е подходящо точно за това помещение, понеже е някак... разбуждащо. Сутрин, когато ти се спи и като минеш през банята, организмът ти по-лесно се настройва за бодърстване и работа

Може ли снимка...... Hug

# 4
  • Мнения: 1 561
Ми какво да ти кажа... На мен пък ми е втръснало от традиционни бани в банални цветове. Макар, че моята в момента е в синята гама. Пък и меките цветове са подходящи за релакс... Абе до вкус е, все пак. Щом ти харесва, давай смело. Винаги съществува вероятноста да съжаляваш, независимо какво ще решиш.  Wink

Благодаря, но целта ми е да не съжалявам твърде скоро.
Има доста голямо разнообразие и варианти, гледах и един в екрю, кафяво и оранж.
Но цялото жилище е в жълто, оранж, кафявата гама, та затова се чудя толкова за банята.
Но каквато и да я изберем, ще е нова и ще ни е приятно, в това съм 1000% сигурна.

# 5
  • Мнения: 3 830
С макове не бих си направила банята.
Червеното е интересно, макар да е твърде агресивен и ярък цвят за баня.

Ако ми се покаже или ако попадна на красива червена баня, може и да ми хареса Wink

# 6
  • Мнения: 533
Маковете ми простеят . newsm78

# 7
  • Мнения: 7 430
Моя приятелка има баня в червено - бяла гама Peace
Много хубавичко седи - ще и предложа да снима и да покаже Wink

Моята вчера я довършиха - в жълто и черно е Peace

# 8
  • Мнения: 8 999
Ако харесваш червено, не виждам проблем да си направиш банята така. Но все пак не прекалявай с този цвят, комбинирай го с друг.

# 9
  • Мнения: 1 426
ако е достатъчно голяма за да може да понесе яръ цвят, ако има и прозорец още по-добре, но омръзва ако е някакъв експеримент

# 10
  • Мнения: 397
Идеята за червена баня ми допада, но моята съм намислила да я направя в лила. Ето някои идеи на които попаднах:




Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 11:36 от Irresistible

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
по-скоро бордо, сиво и черно е най-великата комбинация за мен.

Дидка, заинтересува ме... Hug Би ли я показала твоята черно-жълта красавица?

# 12
# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
няма жар в тези бани, ren ren  Confused

# 14
  • Мнения: 5 539
Ние нашата я направихме в червено преди няколко години. Не съм съжалила нито за миг Grinning
Според мен червеното е подходящо точно за това помещение, понеже е някак... разбуждащо. Сутрин, когато ти се спи и като минеш през банята, организмът ти по-лесно се настройва за бодърстване и работа

Може ли снимка...... Hug
В момента не мога да ти дам.
Банята ни не е нещо идейно или дизайнерско, просто червен теракот, червен фаянс, фриз и нагоре млечнобяло с нежни червени нишки.
Цветът е гранатовочервен и не стои твърде агресивно.
Но всичко е въпорс на вътрешно усещане и на темперамент, ако щеш. Simple Smile Избери това, което най-много ти импонира.

Общи условия

Активация на акаунт