душ с глава като слънце.

  • 8 325
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 561
Някой да ползва подобен душ за да сподели дали няма оплаквания.
Вчера видях такъв, внос от Китай, разбира се за около 300 лева.
Нямали рекламации, обещават ако има проблем веднага да го сменят и бла бла бла.
Но дали някой ползва такъв,  главата е с формата на слънце, като и от лъчите ще стуи вода.


Можете да предлагате и други подобни с причудливи форми, стига да сте доволни.
Не искам панели  и т.н.Душ с отделна слушалка към него.

Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 606
  Нашият мяза на слънчоглед. И не струва 300 лв. Прилича на чиния с зелени гумени чучурчета. Прави нещо като фин дъжд. Много е готино. Готино за къпане имам предвид. Не на вид.

# 2
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз гледах на Грое малката пита беше 550лв и то само тя, без разните му тръбички и чучурчета, с тях идваше към 1000лв  ooooh!
Какво като са китайски - като се счупи/повреди направо взимаш нов, ама и те са си скъпи 300лв много ми се вижда  Crossing Arms
zeFs, хайде светни народонаселението откъде да се сдобие с това чудо на баните  Laughing и на каква цена разбира се  Blush

# 3
  • Мнения: 5 178
Ние имаме такъв, но цената му беше 110 лв, съответно е китайски, но се държи добре, хрома му не е паднал и си е кеф под него
Взиман е от склад във Варна и не е за скрит монтаж, т.е вижда се тръбата, защото имаше и такива дето тръбата се прекарва в стената и тавана и само питата се вижда
Цената е само за тръбата + двете душчета-слънчогледа и подвижен душ. Батерията е отделно

http://images23.snimka.bg/005137516.jpg  малко е мокро, но се ползва усилено сутрин  Mr. Green

# 4
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
KOTE, кажи моля те откъде във Варна го купи, имам рода там мога да ги ангажирам с тази покупка, цената от 110лв без батерията, но с тръбите и поставката за душа е добра и щом за 1 година не му е паднал хорма е добре Flutter

# 5
  • Мнения: 5 178
От един склад в ЗПЗ, като се върне скъпото ще питам и ши пиша ..

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
От един склад в ЗПЗ, като се върне скъпото ще питам и ши пиша ..
Ок, ще чакам  Flutter

# 7
  • Мнения: 606
  Моето "нещо" е по-голямо от това на снимката. И незнам защо е и по-красиво. То е само накрайник. Незнам що за менте е, но е метално и не му е опадал некела. Помня че беше около 50 лв. и ми се стори скъпичко - в него има желязо и гумички за 5 лв. Обаче какъв дъжд прави - не е истина. Има ги по разни магазини за баня. Аз обаче съм в Сф.

# 8
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
  Моето "нещо" е по-голямо от това на снимката. И незнам защо е и по-красиво. То е само накрайник. Незнам що за менте е, но е метално и не му е опадал некела. Помня че беше около 50 лв. и ми се стори скъпичко - в него има желязо и гумички за 5 лв. Обаче какъв дъжд прави - не е истина. Има ги по разни магазини за баня. Аз обаче съм в Сф.
И аз, казвай къде  Hug

# 9
  • Мнения: 606
  От БОРО под околомръстното на разклона с Рио Драгалейро. Дано има още. В ляво от входа е раздела за баня. На щанда на продавачите беше изложено. Има няколко размера. Много съжалявам, че не взех най-голямия. Имай предвид, че ако нямаш воден филтър (примерно след водомера) тези финни чучурчета ще се запушат от безбройните клечки, камъни и умрели животни които ни доставят безплатно с водата.

# 10
  • Мнения: 606
http://www.novabania.com/bg/dush_koloni/dushove/product_726.php

  Нещо като това, ама стърчат едни много на брой зелени конусчета и е по-голямо. Но е само накрайник. И е с шарнир - може да си го кривиш!

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Аз знам какво е, много ми харесва с голяма впръскваема площ с по-големичък дебит, а не стандартния душ. Дори да не се криви площта е голяма и дебита ако е приличен и ще става въргала  Mr. Green Понеже искам да го вграждам и за самия панел с врътките ще ме одрънкат бая пара , а и тръбата, която се поставя под плочките трябвало да е изцяло медна  ooooh! Абе такива работи  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 5 178
да това е само душ глава, хубави са и евтини самите глави, но пък вграждането на душа под плочките излиза скъпо

# 13
  • Мнения: 606
  Добре де... медната тръба да е 20 лв. Я се напънете и го вградете. Ще стане яко.

# 14
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
  Добре де... медната тръба да е 20 лв. Я се напънете и го вградете. Ще стане яко.
Да, знам, медната тръба и плочките ще ги оправим, ама определено не ми се дават 500лв за душ и то само за питата, отделно за панела ще ме одрънкат поне още толкова  Sick  та търся евтин вариант поне на питата и панела, понеже се сменя лесно и подлежи на смяна  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт