Раждане в Благоевград?

  • 2 001
  • 4
  •   1
Отговори
  • благоевград
  • Мнения: 164
Здравейте мами , искам да питам родилите в Благоевград какви впечатления имате за отношението и условията там? Аз мога и в София да ида но пък за там прочетох кофти неща затова питам . Имам и още един въпрос бихте ли ми препоръ4али добър гинеколог в благоевград ?

# 1
  • Мнения: 1 931
Не си спомням името му, но е завеждащ АГ за целият благоевградски район. Преди години имах проблем и бях при него. Отделно и братовчедка ходи при него сега, той й следи втората бременност, първата й раждане беше много тежко с неприятни за нея резултати. Обаче сега не се сещам за името му. Иначе моя приятелка там роди второто си дете, а първото в Петрич и каза, че в Петрич всичко е било по- добре.
А може да попиташ тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256916.0;all

# 2
  • Мнения: 23
Не е за препоръчване. В момента почват да правят ремонт на родилно отделение и е малък ужас.

# 3
  • Мнения: 382
В София Peace Щом имаш възможност - много по-добре...
а завждащия за който говори благовеста е може би Динов?...
Както и да е, много прехвален "специалист"... аз лично имам негативно мнение за него както и за цялото отделение там

# 4
  • Мнения: 96
И с първата и сега с втората бременост ЖК ми я води д-р Динов. Първия път раждах при него и сега мисля пак. Много съм доволна. В отделението условията не са като на хотел, но 3 дни се иатърпява.

Общи условия

Активация на акаунт