Бебче родено след кървене в ранната бременност?

  • 24 563
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Мили мами ще ви бъда безкрайно благодарна ако споделите вече отминалите си тревоги и щастието от появата на здраво бебче.В 8 г.с. съм и преди една седмица започнах да кървя понякога повече,но без болка.При прегледа бебчето имаше сърдечна дейност и беше добре малко дребничко ,ама да речем ,че е станало по-късно, надявам се мерките,които взе доктора ми да са адекватни прегнил 500 един път и утрогестан вагинално и почивка и спазмолити ако се налага и фолиева к-на.Моля ви споделете ако сте имали обилно кървене но всичко се е разминало и сега сте щастливи мами.Знаете тревогите са огромни ще оживее ли ,аз ли направих нещо кошмара е пълен ,не мога да спя от мъка,това ми е трета бременност предишните са ми били без проблем,особено втората, а бях на 34 сега съм на 37, та май не е от възрастта ,а просто се случи.Предварително ви благодаря за успокоението.  bouquet

# 1
  • Мнения: X
Не се притеснявай, много майки са кървяли в ранна, че и в по-късна бременност и бебечетата са живи и здрави. Почивай си повече, пий си лекарствата и всичко ще е наред.

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 376
Аз родих здраво момченце (виж подписа ми), след кървене започнало в 5г.с. , спираше, започваше...понякога кафеникаво, понякога по-алено, не много обилно, но стряскащо. В дните на цикъла си задължително имах кървене и задължително само лежах. Пиех много хапчета изписани от лекар - Но Шпа, Магнерич (или Магнерот), бусколизин, фолиева к-на...
Кървенето спря към средата на 4-ти месец и след това изкарах страхотно лека бременност, дори обиколих света със самолет 2 пъти  Blush

# 3
  • Мнения: 39
Мислех си че ако се случи нещо с тази бременност няма да ме боли все пак имам две прекрасни девойки на 16 и на 4,но не е така болката от мисълта за загуба си е същата ,май си е истина че в сърцето на една майка има равно място за всичките и деца.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 И аз бях с кървене от 8-10г.с.бях в болница за 5 дни, биеха ми Папаверин, Но-шпа и Прегнил.Започнах да пия и Утрогестан и всичко се оправи.Детето ми се роди на термина живо и здраво.

 Доколкото знам Прегнила е хубаво да се бие до 14г.с. , тогава на видеозон се вижда дали плацентата се е образувала хубаво.

  Лежи, почивай и се успокой.Пожелавам ти всичко да е наред Heart Eyes

 

# 5
  • Мнения: 39
Пандора ,Олинце изключително съм ви благодарна за успокоителните думи наистина повярвайте ми имах нужда от тях.Супер сте да са ви живи и здрави бебчетата и много да ви радват.

# 6
  • Мнения: 39
Биляна и на теб също много благодаря ей сладък малък мъж си имаш да ти е жив и здрав .Когато ми е най тежко ще си препрочитам темичката и ще се успокоявам .

# 7
  • Мнения: 46 438
Аз бях с кървене в 11-та г.с., лежах в болница, износих, преносих  ooooh! и родих здраво бебе. На 25 г. бях, не е от възрастта.

Лека бременност Hug

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
При втората бременност и аз имах кървене в началото около датата на М. С хапчета и почивка нещата се оправиха.

# 9
  • Мнения: 5 940
Имах  кървене на няколко пъти в началните месеци, единият път даже беше доста обилно. Получи се и отлепване на плацентата. Бебчо се роди два дни преди термин, 4.100, 54 сантиметра, напълно здрав.

# 10
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
При мен нямаше кървене , но пък имах серклаж .Въпреки това родих един месец по-рано - сега се радвам на голям бандит -1,6 год.
Моя приятелка обаче беше с кървене  ,отлепване на плацентата   ,  лежа в болница  ,мина на по-лек режим - т.е пазеше повече леглото  и резултата е едно прекрасно момченце на 1,5 год.

Така , че горе главата - повече почивки , редовни консултациии и най-вече лошите мисли далече .Много е важно да се успокоиш и да не си позволяваш да изпадаш в депресия и тревоги..

Вярвам , че всичко ще бъде наред Hug

# 11
  • Мнения: 4 965
Успокой се, почивай се, вярвай.   bouquet
Аз имах кървене през цялата бременност, лежах 8 месеца, биеха ми инжекции всеки ден, пиех хапчета със шепи. Имах ниска и отлепена плацента.
Сега имам 2 живи и здрави момиченца на 3,5 г.
Стискам палци всичко да е наред и ти желая здраво и красиво бебче.  Hug

# 12
  • Мнения: 39
Наистина ми действате много положително ,започвам да вярвам че нещата ще се развият добре и ми се иска вече да ги погледна от веселата страна ,както казах имам две момичета родени след лека бременност и ми ще да се пошегувам ,че това щом е толко капризно и деликатно бебче е момченце newsm78 ,нали ги знаете мъжете те са май по-рехавия пол .

# 13
  • Мнения: 1 516
Имам приятелка с момиченце на 10 месеца. Кървила е в ранна бременост. Малката и принцеса е страхотна - вече прави първи опити за пълзене, показва колко голяма ще порасне и куп други неща. Успокой се и всичко ще е наред  Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Успокой се,  Hug Аз имам една прекрасна пет годишна дъщеря-здрава и палава. Прекарах третия месец на легло, заради кървене, но след това всичко си беше ОК.

Общи условия

Активация на акаунт