Отхрачване при бебеце на три месеца - Помогнете

  • 1 214
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 232
Извинявам се, ако вече има такава тема - помогнете за да спрем и махнем храчките от гърлото на бебчо.Правим промивки на нослето с физиологичен разтвор,но е прекалено малък и неминуемо секрета се спуска в гърлото..Предварително Ви благодаря.  bouquet

# 1
# 2
  • софия
  • Мнения: 757
бебето е малко...най- добър съвет ще ти даде педиатъра  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Заведи го на педиатър.Няма как да го отхрачи освен с някакво сиропче,но какво може да ти каже само педиатър Peace

# 4
  • varna
  • Мнения: 404
Мукоплант сироп е с хубаво отхрачващо действие,но наистина е добре педиатър да прецени!

# 5
  • Мнения: 7 201
Сина ми като беше на почти същата възраст(само,че на 4 м.) педиатъра му изписа сиропче Алтея(не знам дали все още го има).Много добре му повлия,но наистина се консултирай с вашия лекар! Peace
И бързо оздравяване на бебчето!  bouquet

# 6
  • Мнения: 34

Малко капки "сребърна вода " на ARCOL  в нослето- продава се в аптеките , кажете че я купувате за малко бебе, да за ви кажат дали може да се ползва има и описание - една майка беше писала , че дала капки да пие бебето и още като се родило( в темата сребърна вода).

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
На дъщеря ми сиропи за кашлица започнаха да й изписват след първата година. Педиатърката ми е казвала, че бебетата нямат рефлекс за отхрачване, така че няма смисъл от сиропи.

# 8
  • Мнения: 232
Заведи го на педиатър.Няма как да го отхрачи освен с някакво сиропче,но какво може да ти каже само педиатър Peace
бебето е малко...най- добър съвет ще ти даде педиатъра  Peace
Вече ходихме изписа ни Стодал и физиологичния разтвор-ф дано да мине по бързо. Cry

# 9
  • Мнения: 539
Когато лежах с малката в болница, заради бронхеолит, една от докторките ни каза как да потупваме децата за да предизвикаме кашляне - леко с пръсти по гърба около плешката.
Опасявам се, че не ти го описвам правилно, затова помоли педито да ти покаже. Аз на моята бебка тогава и давах вода, и тя почти винаги започваше да кашля след това. 

# 10
  • Мнения: 1 984
посявка! може да има нужда от по - серозни капки /виброцил?/ има ли рефлукс? с какво го храните?

Общи условия

Активация на акаунт