Ако бебче през СЕПТЕМВРИ чакаш ти, бързо в темичката погледни!

  • 11 598
  • 291
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 926
СЕПТЕМВРИ 2008

01.09.
 preggoмама danip - първа бременност

02.09.

03.09.
 preggoмама Gergana - втора бременност

04.09.
 preggoмама cidonia - първа бременност
 preggoмама Муциту - първа бременност
 preggoмама juja - първа бременност

05.09.
 preggoмама MarinaMarina -
 preggoмама Lucicity -
 preggoмама unique v - първа бременност

06.09.
 preggoмама Purple - първа бременност
 preggoмама Vilistar - втора бременност
 preggoмама Tusha - втора бременност
 preggoмама mari p -
 preggoмама neni78 - първа бременност

07.09.
 preggoмама Асенцето - втора бременност
 preggoмама Sisonka05 - трета бременност

08.09.
 preggoмама Bizu

09.09.

10.09.
 preggoмама little_sweet_didka - първа бременност
 preggoмама Ellen -

11.09.
 preggoмама Ради78 - първа бременност
preggoмама emi4kaa - първа бременност
12.09.
 preggoмама Велислава - втора бременност
 preggoмама Stryper - трета бременност

13.09.
  preggoмама Geri
 preggoмама uanda - втора бременност
 preggoмама Mariam777 - трета бременност

14.09.
  preggoмама *verka* - първа бременност

15.09.
 preggoмама Sheila - трета бременност
 preggoмама mirage - трета бременност
 

16.09.
  preggoмама моарейн - първа бременност

17.09.
 preggoмама mama macka - втора бременност
 preggoмама alisa 74 - втора бременност
 preggoмама dayana78 - първа бременност
preggoмама pamilia - втора бременност

18.09.
 preggoмама бръмбъзъче - първа бременност
preggoмама  little princess - първа бременност
 preggoмама pezota -

19.09.
preggoмама bora - втора бременност

20.09.
 preggoмама dannii
preggoмама Беба28 - първа бременност
preggoмама  roxia_t- първа бременност

21.09.
 preggoмама adicted - първа бременност
 preggoмама Вечерница - трета бременност

22.09.
 preggoмама irinaradeva - трета бременност
 preggoмама jaltur4e - първа бременност
preggoмама EMPERORS - втора бременност

23.09.
 preggoмама Lu - втора бременност
 preggoмама Sunshine3 - втора бременност
 preggoмама yaroslava732 - първа бременност
preggoмама  xerta- втора бременност

24.09.
  preggoмама Janis J - първа бременност

25.09.
 preggoмама Рени Димитрова - трета бременност
 preggoмама Sweetkids mama - трета бременност
 preggoмама Aneliq - първа бременност
 preggoмама mi66i - първа бремнност
preggoмама ivka_zaka4livka - първа бременност
preggo мама tintipv - първа бременност

26.09.
 preggoмама ninka3103 -
 preggoмама GerDa - втора бременност

27.09.
 preggoмама dididi - втора бременност
preggoмама Belladona - първа бременност
preggoмама greeny - първа бременност

28.09.

29.09.
 preggoмама Bremelinka - първа бременност

30.09
preggo мама stelllla - първа бременност


photo НАШЕТО АЛБУМЧЕ
user - September2008
pass - mamaibebe



Последна редакция: нд, 17 фев 2008, 06:53 от Асенцето :)

# 1
  • Мнения: 0
Здарвейте момичета! Поздравления за инициативата за нови заглавия на темата
в любимия ни форум!
Sweet_little_didka, снимките на подписа ти от твоята сватба ли са? На един от сватбените сайтове видях мисля същите или се бъркам?
Addicted, пази се и глезай да не се преуморяваш в офиса, намери начин да си почиваш повече. В крайна сметка полага ти се точно сега да се чувстваш като бял човек Flutter

Желая Ви лек и усмихнат ден!  bouquet

# 2
  • Мнения: 206
Здравейте септемврийски мамчета!
Асенце - темичката е вълшебна! Hug Peace  bouquet
Аз все още не зная септември или октомври ще е месецът, на 14.02 съм на преглед, надявам се да се внесе яснота, но пък винаги наминавам да ви чета!

# 3
  • Мнения: 263
Асе, мерси за новата тема! И поздравления за ползените линкове, тъкмо ги преглеждам Simple Smile!  Аз също  мисля да направя генетични изследвания в Майчин дом - в сайта им са дадени телефони на тези лекарки - д-р Тинчева и ак А. Димитрова, имате ли отзиви за тях???

# 4
  • Мнения: 3 926
И албумче направих Grinning
Полезно инфо има доста, но не мисля всичкото да го лепвам на първа страница. Аз, както казах не обичам тежки първи списъци Rolling Eyes
Не съобразих и въведох своите данни, та пише Assya's site, ама да знаете не ми е личен Wink Общ си е Grinning Всъщност не знам как се качват снимки там, но ако има затруднения ще се научим Grinning Просто знам, че е добър сайт, а и чужбинските мами ще имат достъп Grinning Защото за българските не всички могат да ги виждат Grinning
Аз пак се разболявам Shocked От вчера ме повтриса и пак ми текна носето... Ще видим до къде ще я докарам. Май трябва да взема някакви витамини или да мина на бабешките илачи с мед и орехи за подсилване на организма Crazy Уж от нищо не се лишавам, че и чесънче ям напоследък, пък... Абе ще се оправям вече Crossing Arms Решила съм, че няма да ес давам вече на хреми и болежки, пък да видим Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 413
Аз вече сложих 2 снимчици Embarassed Hug Благодаря ти Асенце! Супер си! Heart Eyes

Lucicity снимките в лентичката са от моята сватба да. Възможно е и в някой сватбен форум да си ги видяла да!

# 6
  • София
  • Мнения: 372
Аз пак се разболявам Shocked От вчера ме повтриса и пак ми текна носето... Ще видим до къде ще я докарам.

ама ... ти кога ще я караш така  Shocked кога оздравя, че пак ще се разболяваш  newsm78 ние ли да те учим ... аз от теб знам - всеки ден пия по един лимон! задължително! айде вече стига си боледувала  Hug

# 7
Здравейте честита нова тема и успешна седмица изпълнена само с хубави емоции

# 8
  • Мнения: 3 926
Ох, не по един, 6 си изцедих онзи ден. И грепфути ям като за световно. Сега омахах две мандарини, на път съм да довърша и една огромна ябълка. Довечера чакам ново зареждане от грейпфрути от мъжа ми.
И като имате предвид, че не съм човек, който боледува. Минулата година съм пила един фервекс и един аспирин за цялата година. Повече от един ден хрема не съм имала - докато ме захване и вече съм пресякла всичко в началото още. Ама на, явно като съм бременна и защитните ми сили много падат. Явно всичко се концентрира за бебето и мен организмът ми ме оставя малко на самотек Laughing
Но ще се стегна в кръста. И това ще мине Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 21
Здравейте отново,
Асенце поздравления за темичката и ти желая от сърце ама никак да не се оставяш и да се разболееш. стискам палци  Praynig

ради, аз съм на 29.02. в 18 ч. при Д-р Юнакова. ти кога ще ходиш?

# 10
  • София
  • Мнения: 413
Хайде мамчета, качвайте снимки в албумчетооо!!!! Hug

# 11
  • Мнения: 2
момичета, колко време се чака за резултатите за токсоплазмоза. Притесних се сега имаме котка в къщи, тя е на свекито война ще стане ако трябва да я махнем. Благодаря ви 

# 12
  • Мнения: 125
.

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 15:12 от бръмбъзъче

# 13
  • Мнения: 427
Здравейте,мами септемврийки Simple SmileАсенце,поздравления за новата ни темичка!Ти хремата пробва ли да я пребориш с хомеопатични лекарства?Бързо да оздравяваш,ейй  bouquet.Аз днес ходих на лекар-видях на бебо туптящото сърчице и ръчичките му видях Grinning.Направо съм мнооооого щастлива newsm44 .Асенце-за протокола-първа бременност ми е,да го впишеш ,че аз водя списъка ,пък ми е непълно инфото Laughingлека седмица на всички

# 14
  • Мнения: 3 926
Емичка, спокойно, слънце Hug 9 месеца живях с котка. И още година и половина след като се роди малката. Махнахме я, защото започна да ревнува и издра детето на два пъти, ама зверски. Иначе и до сега щяхме да сме си с нея.
Та, Токсоплазмозата всъщност изобщо не е толкова опасна, колкото се опитват да я изкарат. Като цяло хора, които отдавна живеят с котки са си я изкарали и си имат имунитет. иначе спорите на болестта не могат да преминат през плацентата. Така че увреждания могат да се получат в много малък процент от случаите, при това докато майкта е болна по време на самата бременност.
От животните по-опасни всъщност са птиците. Техните вируси много по-често причиняват малформации. Така че ако имате папагалчета, канарчета, финки и т.н. тях може да ги дадете на близки за отглеждане. Котикте и кучетата не създават проблем Peace
Дани, то добре, че са хомеопатичните лекарства, че иначе не знам ooooh! Довечера пращам мъжа ми за едно, което ми се отразява много добре в момента и ми закроти и гаденето. Тъпото е, че не са универсални, иначе щях веднага да ви препоръчам, ама нъц Confused
Бръмбъзъче, да не те хванаха шефовете, че пишеш във форума и затова така набързо да пусна този уникален текст Wink

Общи условия

Активация на акаунт