Пране на килими през зимата.Къде?

  • 2 477
  • 10
  •   1
Отговори
  • SOFIA
  • Мнения: 16
Перат ли някъде килими през зимата, че моя вече не се познава какъв цвят е Mr. Green.Знам, че в химическо чистене май може да се изчисти, но май е доста соленичко. Чакам предложения и благодаря предеарително.

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
оо това и мен ме интересува

# 2
  • Мнения: 5 001
На автомивките съм виждала да перат килими.......

# 3
  • София
  • Мнения: 6 067
На автомивка  Peace

# 4
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Има фирми и тупат и перат килими на място. Аз специално съм много доволна. Не е никак скъпо - между 1.50 - 2.00 лв. на кв. м. Hug

# 5
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
На автомивката в Младост 4, на няколко метра зад Фантастико точно, до новите блокове. Там имат и закрито помещение за сушене. Перат всичко. Цените май бяха по 2.40 лв за кв.м., но не съм много сигурна.

# 6
  • София
  • Мнения: 397
 Давала съм на автомивка и не съм доволна. Петното не излезе, но пък от килима излизаше бял прах, като от неизплакнат препарат.

# 7
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Целогодишно на автомивка!  Peace Но досега не ми се е налагало да се чистят петна от килимите, както казва санела и не мога да кажа.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз съм виждала на автомивкитв да висят килими зимата.

# 9
  • Мнения: 4 335
Вьв Варна перат килими целпгодишно на автомивките-1лв.кв. Има и фирми които ги перат с машини,направо на место,стават много довре между другото Peace

# 10
  • Мнения: 71
Аз всеки месец си пера килимите-редувам ги.На автомивка и нямам забележки-по-добре ,отколкото да не са изпрани.

Общи условия

Активация на акаунт