Новата спирала на Bourjois-Volume Clubbing

  • 1 470
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 926
Това е спиралата



Купих я днес,но имам проблем с очите и ще мога да я пробвам след няколко дни.
Имате ли впечатления вече?

# 1
  • Мнения: 10 651
Имате ли впечатления вече?
Ами да. Ползвам я от преди месец и не съм особено доволна от нея. Слепва ми миглите, трудно се маха, изобщо очаквах повече, а то както винаги - само рекламен шум  Crossing Arms
Много по-доволна бях от предишната си спирала - Volume Glamour на Bourjois  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 302
Вече привършвам една опаковка и смятам тези дни да си взема друга. Лично аз съм много доволна - придава обем и дължина, подрежда миглите...харесва ми Peace

# 3
аз лично не съм я имала,но моя приятелка я имаше и не беше доволна,някак леко и слепваше миглите

# 4
  • София
  • Мнения: 275
Имате ли впечатления вече?
Ами да. Ползвам я от преди месец и не съм особено доволна от нея. Слепва ми миглите, трудно се маха, изобщо очаквах повече, а то както винаги - само рекламен шум  Crossing Arms
Много по-доволна бях от предишната си спирала - Volume Glamour на Bourjois  Simple Smile
Абсолютно съм съгласна. Гадничка е спиралата, слепва миглите, четката ми е странна, такова жулене и търкане пада за да я махна. Няма да я изтрая още дълго.

# 5
  • Мнения: 1 081
Аз съм сташно доволна от нея! Удебелява и удължава миглите-ефекта е супер!
По въпроса с измиването- отначало и аз я махах много трудно, после смених измиващия гел и воала   bowuu  от там идвал проблема  Heart Eyes
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт