Косопад

  • 897
  • 2
  •   1
Отговори
Здравей те мили дами.Аз съм нова, но вече не знам , как даси почна темата.Дъщеря ми от 2г възраст страда от косопад, с временни подобрение, вече 5г се измъчвам, опитах всякакви възможни методики в България, нищо не помогна.Сега живея в чужбина и тук поне ми дават малка възможност, медикаментите и мазилата , които се използват, за голямо съжаление ги няма в България, не се внасят.Сега пак почнахме процеса на ново. Подивявам вече, като на куп с този проблем, тя я боли стомахи главоболие изпитва впоследно време, правихме и ехограф, изследвания, нищо не пооказват.Тук системата е доста мудна и за да сезапиша в болница чакам месец или ако се наложи я водя директно в бърза помощ. Споря с единия доктор, че за мане нейните болежки в стомаха  може да се дължат на храна, на алергия, вероятности много, смятам ,че малко са направили.... Званя по здравни каси, доктори,писна ми...Възможно ели е тази постоянна соматична болака да е свързана с главоболието и с косопада ....Искам някакво адекватно менение.Благодаря ви много.

# 1
  • Мнения: 18
Здравей!
Съжалявам,че такова малко детенце има такива проблеми.В повечето случаи проблема е емоционален.Може би нещо се е случило в периода,когато е започнал проблема-второ дете,силна уплаха,загуба на близък или нещо друго.ако се сещате за някаква травмираща случка помогнете на детето да се справи с проблема.
Аз също се боря с това заболяване в момента.Не ми е за първи път,на опр.години за съжаление се повтаря.всичко започна след загуба на много скъп за мен човек.
В момента прилагам лечение с тинктура от коприва:
пресни корени от коприва се поставят в стъклен буркан и се заливят с водка или дом.ракия.оставят се да престоят 14 дни на тъмно място.Всеки ден се мажат засегнатите участъци.Не  е болезнено,миризливо ,понася се добре ипомага на косата да расте.Ако искате опитайте.
Не показвайте на детето ,че се притеснявате.Всяка ваша реакция или изказване внимателно се следи.Повтаряйте му,че се оправя и му расте коса и по метода на самовнушението ще се оправи.
От все сърце желая на детето ви да се излекува.

# 2
  • Мнения: 18
Проверявали ли сте детето за синузит?синузита също може да доведе до косопад.

Общи условия

Активация на акаунт