Тибетски тайни за младост и дълголтие

  • 1 259
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 197
Тези тайни се състоят в 6 упражнения и няколко съвета за храненето:Първо:Широко разтваряме ръцете и се въртим по посока на часовниковата стрелка(така12 пъти).Второ:лягаме на пода вдигаме леко главата ръцете са отпуснати до тялото на пода,повдигаме краката към главата без да свивамв коленетеТрето:Заставаме на колене на килима,ръцете са по продължение на бедрата,после навеждаме главата колко може повече,така  че главата да натисне бедрата.Послевдигаме главата назад като се стремим да изпънене главата максимално назад.Наклонете се напред и повторете(20пъти)Четвърто:сядаме с изпънати крака,поставяме ръцете отстрани на тялотои опираме дланни на пода.После вдигаме тялото вдигайки колената ,така че краката и пъцете да са във вертикално положение.Главата се свива към гърдитеи след това,преди да вдигнем тялотоизпънете главата назад.След това се върнете в изходно положение(15повторения)Пето:Поставяме ръцете на пода краката изпъваме назад след това вдигнете таза,колкото е възможно по-нагоре,опърайки се на пръстите на кракатаи на дланите,след това изпънете тялото нагореШестоТози ритуал е само за тези,който имат нужда да изразходват половата си мощ и се изпълнява в момент,в койтоимате сексуално желания.Изправетв се оставете целият въздух да излезе от тялото ви,по време на издишванвто се приведете напред и поставете ръцете на колената.Издишайте оставащият въздух и се изправет.Поставете ръцете на кръста и  натиснете,през това време глътнете корема и повдигнете гърдите.Останете в това положение колкото се може повече,когато дробовете ви отново имат нужда от въздух вдишаите през носа и издишайте през устата,оставетв ръце да се отпуснат до тялота.Вдишвайте и издишвайте така известно времеПравила за хранене за здраве и дълголетие: Не яжте тестени изделия и месо.Дъвчете храната много бавно.Яжте жълтък по един път на ден преди или след хранене,но никога повреме не хранене.Намалете максимално броя на продуктите за едно хранене.Надявам се да ви бъда полезна

# 1
  • Мнения: 109
http://www.zashto-kak.hit.bg/tibet.htm

Третият тибетец ти е грешен. Няма огъване напред в кръста. Главата се накланя до гърдите, не бедрата.
Максималният брой повторения е 21. Започва се с колкото можеш.
Последното (шесто) изисква отказване от секса въобще. Хм, хм Mr. Green

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 14:48 от valal

# 2
  • Мнения: 1 197
Вмоя източник на инфо,е написано така и аз така пиша.За последното упражнение не се изисква да се откажеш от секса,а е за хора,който вече не го практикуват.Това съм го написала,явно не си дочела Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 376
Аз я имам книжката,наистина е много полезна.Така е както казва valal за третото упражнение.

Само за това с жълтъка не съм съгласна,т.е. не ми харесва идеята,не мисля,че жълтъка е полезен като цяло,но това си е мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт