За малките фенове на филмчето Cars

  • 81 944
  • 942
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 914
От няколко дни се опитвам да разбера обсъждана ли е тази тема, опитах с търсачката и да прочета повече заглавия назад, но не открих нищо и отварям тази тема.
Моя Марти никога досега не е имал любима вещ, играчка, занимание или нещо подобно, но... само докато не му пуснах филмчето за колите. Направо не е истина - от сутрин до вечер мрънка да му пускам филма, само така стои мирно и може да го гледа едно след друго 3 пъти. После спи, става и пак иска... През останалото време се разхожда с количка - някой от героите в ръка. Тези дни се опитвах да го занимавам с оцветяване, но прояви някакъв интерес само към книжката за оцветяване с ... КОЛИТЕ.
Мили момичета, ако сте намерили давайте линкове откъде да дръпна картинки за оцветяване, изрязване или подобно,  на Светкавицата Маккуин  и компания.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
Ако Марти наистина е на две години, съвсем обяснимо е досега да не е имал любими герои. Все някога и с нещо се започва. Маниите и страстите тепърва предстоят. Да видиш какво ще е, когато тръгне на детска градина....
Егмонт имат различни издания, свързани с Колите.

Габриела също имаше залитане на тази тема - продължи колкото да определи тематиката на рождения й ден и да й осигури чаша със сламка със съответните герои.

# 2
  • София
  • Мнения: 529
Вече го сънувам това филмче  ooooh! Вечер преди лягане го гледа, като се върне от яслата пак...Колите на "светкавицата" и на "Матю" ги имаме, плюс едни малки по 5 бройки в кутия. Сега пък ми заяви, че иска "Беси". А кажете ми откъде да му намеря асфалтиращата машина???  Crazy

# 3
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
М-да, а ние трябва да търсим Франк... и тракторите също...

# 4
# 5
  • Мнения: 6 206
Охо, добре дошла
При нас манията е отминала, но отговорно твърдя, че съм го гледала поне 100 пъти това филмче
Хубаво, че ми е любимо
Иначе към края ми беше писнало да го слушам на бг и го пусках на английски, румънски и тн т, а малкият дотолкова беше свикнал и знаеше репликите, че не усещаше езика.
Тепърва ще откриваш такива изненади Tired

# 6
  • Мнения: 4 564
може ли да ви помоля за линк на тези филмчета , сънът ми е  фен на колите

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Мерси момичета  Hug
gabarche там не се сетих да търся, но тези дни ще помоля да ми ги принтнат тези коли по няколко пъти да има да се рисува, изрязва, лепи на воля Laughing
.svetlanka ти ме уби с тази Беси. Наистина и аз не съм виждала асфалтираща машина  #Crazy
tigar-migar кой е Франк?  newsm78
Yasmina в замундата съм го виждала филма, но има 2-3 варианта с различен размер и не знам кой е най-добрия. Аз съм го теглила от локалния сървър. Дано някое момиче, което е теглило от замунда даде линк, ако не аз ще ти дам след малко. Заглавието и Cars или The Cars. Обаче много внимавай  Stop, да знаеш досега съм го записвала точно на 7 майки и само едно дете ОЩЕ не е вманиачено. Като наркотик е.
Ще се радвам ако открием още неща за КОЛИТЕ.

# 8
  • Мнения: 2 956
Още картинки за оцветяване;)
http://picasaweb.google.com/augusta2005/CarsColoring

# 9
# 10
  • Мнения: 6 206
За софиянки - има един магазин, забравих му името, от него купувам всякакви неща на филма, моливи, тетрадки, държачи за сд, фулмастри, кутии за сандвичи, кърпички за детската градина, несесери... Забравих името на магазина, ще го извадя утре.
Има шампоани, пасти за зъби и четки, но са спряни от производство вече, останаха само шампоаните, може по определени аптеки на има остатъчни количества, кактвото имаше в Пловдив съм го изкупила  Crazy
После в магазините за 1 лв има китайски имитации като стикери и други, не могат да се сравняват с оргиналите, но биват. Особено албумите са снимки са сполучливи. Имам дори и стикер на Маккуин за седалка на тоалетна чиния. hahaha

Аз правя парти на Колите, с пълна украса, покривки, банери, ленти за глава, салфетки, чашки, свирки, ленти за глава, балони, латексови и хелийни, покани... Както и триизмерна торта. Сценарий пълен.
Много си го обичам Маккуин. Наистина стойностно филмче.
Де да бяха и Пауър Рейнжърс като него. По щях да ги преглъщам.

# 11
  • Мнения: 1 327
ние тъкмо миналата седмица събрахме вече всичките коли от шоколадовите яйца.
любим ни е матьо...
филмчето е супер, и аз много го харесвам  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 219
И ние сме така. Мислех, че само на нас ни се случва да искат да го гледат по няколко пъти един след друг. Това дори за мен, отявлен пристрастен киноман, ми идва в повече. Иначе и на мен филмчето ми харесва. За сега все още го гледам с кеф.

# 13
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
... tigar-migar кой е Франк?  newsm78

Франк е комбайнът, който гони МакКуин и Матю, когато плашеха тракторите през нощта.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 479
ние тъкмо миналата седмица събрахме вече всичките коли от шоколадовите яйца.
любим ни е матьо...
филмчето е супер, и аз много го харесвам  Twisted Evil

Моля те, кажи от къде купуваш шоколадовите яйца?
Тази мания ни поотмина. Сега сме при нинджите. Иначе имаме два големи Маккуина (със звукови ефекти), един малък Маккуин, един камион Мак, два трактора, Матю, два от хулиганите, Луиджи и Гуидо. Всички тези са донесени от чужбина, мъжът ми не пропуска като отиде някъде. Освен това притежаваме седем от количките, които се даваха с детското меню в Макдоналдс по-миналото лято. Сега единствено играе с четирите дребнички коли, които има от шоколадовите яйца, обаче в нашият квартал не се намират вече. Та затова и питам къде ги има, та да попълним колекцията малко Laughing

Общи условия

Активация на акаунт