Баня с ДЮС плочки - поддръжка

  • 793
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 690
Здравейте, момичета. Страшно много харесвам новата си оранжева баня. Ето и снимките:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=218472&photo=4

За съжаление, подът е в дюсови оранжеви плочки, които много трудно остават чисти, тъй като мръсното мното им личи. Омръзна ми да мия с парцала.

Тези, които имат същият проблем, как се справяте??

# 1
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Страхотна баня,със здраве да си я ползваш.И аз съм се насочила към баня в оранжево и зелено.Не може ли да сложиш някаква пътечка,нали имате душ кабина и не е мокро постоянно. newsm78

# 2
  • Мнения: 1 152
И моите подови плочки са много светли - сини, но не се замърсяват толкова много. Веднъж седмично при мен е поносимо почистването на плочките в банята. Изобщо не се мокри нищо, освен душ кабината - просто е страхотно.

# 3
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Подят на банята ни е същия.Наистина всичко личи.Имам един моп в бойна готовност в мокрото помещение и с него минавам поне два пъти на ден,ама съм си в къщи,не ходя на работа.

# 4
  • Мнения: 1 216
Сложи си килимче-постелка в банята -пред душкабината и пред мивката. да попива водата като излизате мокри и да не се подхлъзвате, стои по-уютно и е по-приятно, ако ходите боси. на това хубавото оранжево- нещо свежо зелено, жълто, бяло, шоколадово, черно. Аз имам различни постелки, 100 % памук, цапат се сравнително бързо, защото са светли, но ги пера в пералнята- като нови са.

# 5
  • Мнения: 5 178
Яка е банята, а и май вече е късно да му мислиш лесно или не се поддръжа..
каквото и да е си иска чистенето, та поне да е "твоята" баня

# 6
  • Мнения: 690
Мерси, момичета. Наистина е късно да му мисля как се поддържа  Grinning. Ще взема да накупя малки пътечки за баня, за да ги сменям - да седят до дежурния моп.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 481
Еееее, страхотна ти e банята!

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 10:27 от terpsyhora

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 492
Банята ти е страхотна!Честито!Аз имам същия проблем,само че моите плочки са тъмно кафяви имитация на дърво,та проблемът си решавам отчасти с моп подпрян до вратата.

Общи условия

Активация на акаунт