За продуктите на Форевър Ливинг

  • 21 111
  • 31
  •   1
Отговори
Здравейте
И аз като повечето хора имам здравословни проблеми,а в подобни ситуации човек търси какви ли не алтернативи.Напоследък чета доста за продуктите на Форевър Ливинг,но ми се иска да чуя повече отзиви от хора,които са ползвали продуктите,защото оставам с впечатление,че те са добри при профилактика,но при лечение на някакви заболявания доколко помагат......

# 1
  • Мнения: 3 410
Тонина, въпроса ти е много общ - ако не те притеснява да споделиш здравословния си проблем, може би ще получиш и по-конкретна препоръка можеш ли да си помогнеш с алое . А иначе продуктите са наистина чудесни и освен че профилактират и лекуват, но все пак няма лекарство панацея, а камо ли билка такава. Hug

# 2
  • Мнения: 3 456
Тонина, какво искаш да лекуваш?

# 3
Вследствие на хормонални проблеми започна много да ми капе косата.Пила съм какво ли не,но ефект никакъв,та това е главния ми проблем. Друго последствие е намалена костна плътност,която също изисква профилактика . Иначе имам и хроничен тонзилит,който също не е за подценяване.Абе въобще какви ли не такива уж дребни болежки,които ме тормозят,а не ми се иска постоянно да се тъпча с лекарства,защото където и да отида -веднага се изписва една торба от тях,а ефекта е...почти никакъв,защото никой не задълбава да лекува първопричината на заболяването

# 4
  • Мнения: 3 410
Да, за съжаление и косопада и остеопорозата са хормонално обусловени. Но такива локални огнища като сливиците също могат да са причина за косопада ти. От продуктите на Форевър ще ти бъде от голяма полза комбинацията от Форевър Фрийдъм и минералите, а за гърлото спрея с алое и прополис. От една страна алоето което е основна съставка на фрийдъма има противовъзпалително действие , чисти организма от токсини, нормализира обмяната на веществата, а от друга останалите съставките в него заздравяват косъма. Със спрея с алое и прополис също така може да си правиш фрикции на косата.

# 5
Много благодаря за съветите,но все пак да попитам няма ли вероятност кистичките,които имам по яйчниците да се изчистят с алоето-все ми се иска да вярвам,че хормоналните таблети не са единствената алтернатива.

# 6
  • Мнения: 3 410
Много благодаря за съветите,но все пак да попитам няма ли вероятност кистичките,които имам по яйчниците да се изчистят с алоето-все ми се иска да вярвам,че хормоналните таблети не са единствената алтернатива.
Аз лично излекувах кисти в гърдите с алое и лициум. Миналата година заведох дъщеря си/на 16г/ профилактично на гинеколог и лекарката и откри малки кистички по единия яйчник. Тогава съвместно с нея и направихме една схема с алое бери нектар, зелени поля и абета кеър/все добавки на фЛП/ и резултата след тримесечен курс бяха чисти яйчници и нормализиране на цикъла. Така че защо не и при теб да се случи. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 634
Много благодаря за съветите,но все пак да попитам няма ли вероятност кистичките,които имам по яйчниците да се изчистят с алоето-все ми се иска да вярвам,че хормоналните таблети не са единствената алтернатива.
Аз лично излекувах кисти в гърдите с алое и лициум. Миналата година заведох дъщеря си/на 16г/ профилактично на гинеколог и лекарката и откри малки кистички по единия яйчник. Тогава съвместно с нея и направихме една схема с алое бери нектар, зелени поля и абета кеър/все добавки на фЛП/ и резултата след тримесечен курс бяха чисти яйчници и нормализиране на цикъла. Така че защо не и при теб да се случи. Peace


Последно в гърдите или в яйчниците?

# 8
  • Мнения: 3 456
Едното е за мама Тин, другото е за дъщеря й.
Тонина, все пак мисля, че трябва да си направиш по-задълбочени изследвания.

# 9
  • Мнения: 3 410
gato, наистина сега като си прочетох мнението отново видях, че малко неясно съм го написала - при мен кистите бяха в гърдите а при дъщеря ми на единия яйчник. Благодаря за забележката  Hug

# 10
Нищо не ми коства да опитам,но може би трябва да се допитам до тези,които са дистрибутори на продуктите-да ми обяснят по колко,кога и как трябва да се вземат..........

# 11
  • Мнения: 3 410
Използвам темата за да поканя всички мами от Варна да чуят повече за продуктите на Форевър и как можем да подготвим имунната си ситема за зимата с тези продукти. На 3 септември от 18 часа в хотел Капитол. Заповядайте!

# 12
  • софия
  • Мнения: 105
Mama tin искам да те питам как точно разпредели дозите за дъщеря ти и колко горе долу ти излезе лечението,а и как се намират от къде се купуват( аз съм от София).Интересувам се за дозите които си и давала,защото правя кисти или по точно имам ендометриоза и искам да я лекувам по друг път освен с разяне(вече два пъте ме оперираха ). Hug

# 13
  • Мнения: 3 410
Ами аз давах на дъщеря си по 30-40мл алое сутрин на гладно, а от другите добавки/зелени поля и А-Бета Кеър/ 2 пъти по една таблетка. За кистите това е добра комбинация, но за ендометриоза не зная, нямам такъв опит. Една позната с ендометриоза пиеше алое с боровинки и АБета Кеър ,но не мога да кажа дали само от това се оправи защото правеше и много други неща/йога,други добавки/ Но съм сигурна че алоето изигра важна роля в процеса и на лечение.
А иначе продуктите на Форевър се разпространяват с дистрибутори и ако имаш желание ще ти дам координатите на колеги от София или ще ти обясня как сама да си ги купиш.

# 14
  • софия
  • Мнения: 105
Мама Тин  Hug Да ако може дай ми координати,ще съм ти много благодарна.А иначе за твоята киста на гърдата пак ли със същите продукти я излекува,питам защото една приятелка има този проблем Sad
Мерси много за помоща Hug

Общи условия

Активация на акаунт