джапанки като сабо?

  • 1 961
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Търся да купя за голямата, но никъде не съм виждала детски такива, освен в един магазин на витошка за сумата от 58 лв. Shocked

Знаете ли къде мога да намеря такива?
Ако открия снимка ще публикувам

# 1
  • Мнения: 5 255
такива ли търсиш ?
Тези са Crocs и цените са такива, каквито си видяла  Laughing
Има имитации, миналата година гледах такива в магазините на /като се сетя ще го допиша ooooh! Mr. Green/

# 2
  • Мнения: 539
Да, точно такива. Виждала съм такива и по-евтини за големи, но аз искам за децата, защото ми се струват много удобни.

Дано се сетиш къде си ги виждала.

# 3
  • Мнения: 5 255
 newsm78 мъча се да се сетя  ooooh!
Ще дам жокер, дано се сетиш за веригата магазини  Laughing
Има такъв срещу мол софия на опълченска и стамболийски, в подлеза на цум, в люлин до хит  ooooh! името ми избяга  Joy

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Такива съм виждала в търновското Леонардо.

# 5
  • Мнения: 539
съвет-да не купуваш от евтините имитации,защото е безмислено,губи се смисълът на това да купиш точно този модел-в смисъл че оригиналните са не запарващи,ортопедични,за добра стойка и много удобни.Евтините за китайски,запарващи,правещи рани,неортопедични,не хубава гума и т.н,знам от личен опит.прочети в сайта на crocks .

# 6
  • някъде
  • Мнения: 979
Тъкмо щях да питам дали не запарват,но видях,че е писано.Мисля,че бях гледала такива в чужд онлайн магазин,но ако се сетя кой,ще пиша.

# 7
  • Мнения: 132
newsm78 мъча се да се сетя  ooooh!
Ще дам жокер, дано се сетиш за веригата магазини  Laughing
Има такъв срещу мол софия на опълченска и стамболийски, в подлеза на цум, в люлин до хит  ooooh! името ми избяга  Joy

може би имаш предвид веригата магазини Бокал?

# 8
  • Мнения: 539
Denito, наистина ли всичко това е вярно - в смисъл незапарващи и т.н.?

Моята идея беше да купя нещо удобно за банята и за басейна в детската, и естествено за морето, но нещо май се запалих по тези. И ако наистина е така, бих дала толкова пари за оригиналните.

Намерих този сайт http://shop.crocs.com/pc-21-4-kids-cayman.aspx?reqid=21&reqP … ;section=products

Там пише че са по 25 долара (ако съм разбрала правилно).

Знаете ли освен на Витошка, в магазина на Дизел, къде още се продават тези обувки?

# 9
  • Мнения: 132
Вчера ги видях в Мола на Стамболийски - и зимния, и летния вариант. Цената беше май 68 лв, ако не ме лъже паметта... В Гърция съм ги виждала на цени 40-45 евро, т.е. цените на оригиналните crocs са горе-долу тези нива. Аз не съм си къпила още, но от това, което чувам от познати, май си струва...

# 10
  • Мнения: 539
ами мъжът ми има от оригиналните и ги дават за море,за басейн,за пясък,всички екстри си ги пише в сайта,и наистина не изпотяват,поне мъжът ми е страшно доволен,а аз бях потресена от парите които той даде за тях-70лв миналото лято,но той е страшно доволен,а една позната си взе фалшивите за 25лв и беше цялата в рани в началото-после май не ги е носила,за едно дете това е недопустимо поне според мен,а и гумата от която са направени кой знае каква е.но ако някой друг си е взел от евтинките и не е имал проблеми,нека сподели.

# 11
  • Мнения: 5 255
....може би имаш предвид веригата магазини Бокал?
Именно - Благодаря ти   bouquet

# 12
  • Мнения: 5 255
Знаете ли освен на Витошка, в магазина на Дизел, къде още се продават тези обувки?
В София Сити Център - в спортен магазин над Пикадили /пак му забравих името  ooooh! Mr. Green/, но няма номерация  Grinning

# 13
  • Мнения: 5 255
И гледай да са Crocs, а не Clogs, защото има много подвеждащи.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 387
Виждала съм ги в Hot spot, но не знам каква марка са

Общи условия

Активация на акаунт