черен хайвер

  • 1 882
  • 9
  •   1
Отговори
кажете ми някакъв интересен начин за поднасяне на черен хайвер newsm78

# 1
  • Мнения: 27 524
Върху мънички бисквитки, сухари или хляб за хайвер.

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 14:15 от Блонди

# 2
  • Мнения: 444
Аз си взимам едни тънки франзелки -багети от Пикадили , режа на кръгчета , мазвам малко масло Президент , слагам малко черен хайвер отгоре съвсем леко триъгълниче от лимон  и поднасям , става много вкусна комбинация   Peace

# 3
  • Мнения: 22 867
+ зелено лукче или магданоз + водка задължително! Grinning




Яйцата можеш да ги направиш и с черен хайвер, най-добре става с пъдпъдъчи яйца - сваряваш ги, обелваш, режеш по малко от едната страна и слагаш лъжичка хайвер и нещо зеленичко. Дъното също леко можеш да отрежеш, за да закрепиш в чиния. Снимките са от руски сайтове, пъдпъдъчи яйца с червен хайвер съм яла, страшно е вкусно, много добре се връзват вкусовете.

# 4
  • Мнения: 27 524
labrex, аз хайвер не обичам, ама по твоите картинки ми изтекоха лигите  eat

# 5
  • Мнения: 22 867
labrex, аз хайвер не обичам, ама по твоите картинки ми изтекоха лигите  eat

А на мен изобщо няма нужда да ми го аранжират. Само да ми дадат паницата с хайвер и лъжица. Умирам си за хайвер! Embarassed
Само дето от лакомия съм попадала и на синтетичен руски, който няма нищо общо с истинския. Е, по-евтин е. Ама вече гледам с четири очи какво купувам.

# 6
  • Мнения: 2 241
Моето предложение:





Идеята е от Гответе с мен, на Мариана Г : http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,262.msg52.html#msg52

# 7
  • Мнения: 27 524
Да, ама много тесто така, то няма да може да се усети хайверчето, а и толкова трудно и неудобно се ядат тези многолистни кошнички, аз веднъж купих и хем се измъчихме, хем осеяхме цлята къща с трохи  Crazy

# 8
  • Мнения: 2 241
А, нямахме проблеми с яденето, честно казано, вече няколко пъти ги правя така, моите само изглеждат големи, но всъщност са за една хапка. А и хайверът се усеща достатъчно добре, тестото все пак е въздушно и вкусът на хайвера преобладава. За мен това е един добър вариант Peace

# 9
Много благодаря на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт