гъбички в устичката

  • 2 142
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 469
Здравейте майчета! Днес изписаха приятелката ми от болницата с бебчено и!
Беше с пневмония, появили са се гъбички в устичката, и някаква майка и е казала да маже с сода и мед! Моля ви ако някоя знае нещо да каже! Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 343
Стига с тия глупости-сода и мед,ако развие алергия към меда,а?В аптеките има Дактарин гел-точно за тази цел е Peace

# 2
  • Мнения: 5 393
Колко е голямо бебето?
Не ги ли е прегледал лекар? Преди да се пристъпва към каквото и да било лечение трябва да се консултират поне с педиатъра на детето.
Дактарин-а е решение, да, но не на своя глава все пак.

# 3
  • Мнения: 469
и аз така си помислих и за това ви пиша, ами тая гадна сода Shocked?

# 4
  • Мнения: 469
и аз така си помислих и за това ви пиша, ами тая гадна сода Shocked?
е то не е много бебе! на една годинка ще стане след две седмици, но все пак смятам че това със содата не е добре

# 5
  • Мнения: 5 393
По принцип содата действа срещу гъбичките,да. Но аз предпочитах да ползвам Дактарин-а, когато Иво е имаше гъбички.

# 6
  • Мнения: 469
По принцип содата действа срещу гъбичките,да. Но аз предпочитах да ползвам Дактарин-а, когато Иво е имаше гъбички.

 и аз си помислих това да и кажа, но исках да събера малко мнения

# 7
  • Мнения: 814
 И ние ползвахме Дактарин Peace

# 8
  • Мнения: 1 029
и ние сме ползвали Дактарин.Но пък пробвах веднъж и с мед и сода - изтрепа ги до крак Laughing( добре, че не съм знаела за последиците, които медът можеше да ми докара ooooh!)

# 9
  • София
  • Мнения: 39 718
Преди години така лекуваха гъбички, афти и т.н. Но ми се вижда гаден метод.
Аз съм използвала Дактарин. Понякога и Гранофурин.

# 10
  • Мнения: 502
Педиатърката ми препоръча Дактарин гел.

# 11
  • Мнения: 3 929
Определено Дактарин гел.

# 12
  • Мнения: 357
Аз имах такива преди време и Дактарина помогна, но питайте лекар първо - иначе мед недейте още дава, рано е според мен  Peace

# 13
  • Мнения: 289
Ползвала съм дактарин - след няколко капвания изчезнаха, не бих пробвала със сода  Confused

# 14
  • Мнения: 2 334
Днес забелязах че и моята принцеска има гъбички  Cry Утре сме на лекар и ще се консултирам какво да и давам.Искам да ви попитам  какви може да са причините за тези гъбички?

Общи условия

Активация на акаунт