Бебе Комфорт Вива или Алегро ?

  • 1 999
  • 5
  •   1
Отговори

Анкета

Коя от двете колички

Опции:

  • София
  • Мнения: 4 397
Коя от двете колички бихте ми препоръчали Peace + и – на едната и на другата коя е за предпочитане  newsm78, че вече се омотах много с тези летни модели  ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
На мен лично Вива-та ми харесва повече.Първо Алегрото е по-тежко,второ,цялата дръжка не е изцяло твърда,понеже количката се сгъва на чадър,дръжката е мека по средата и пак трябва да се тика като се държи в двата края.Единственият може би плюс е,че има борд,но аз от личен опит се убедих,че бордът изобщо не е важен.Поставката за крачетата на Алегрото се вдига автоматично,когато облегалката се мести в легнало положение.Чела съм отзиви,че това е удобно,но аз например возя дъщеря ми в седнало положение и вдигната подложка на краката,така ми е удобно.Аз лично предпочитам регулирането на облегалката за краката и тази за гърба да са с отделно регулиране,за да си ги нагласям както искам.И на двтете колички гумата на дръжките бързо се закъсва,а на цялата дръжка на Алегрото има повече гума за късане и стои по-грозно.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Запазила съм си Вива и ще си я взема реших го  Peace
DoGma_PrObe    Благодаря ти за отговора   bouquet

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 20:53 от kimba77

# 3
  • София
  • Мнения: 2 734
Моля Hug

# 4
  • Мнения: 4 428
Аз имах Алегро. И аз ти препоръчвам Вивата от двете.
А, ако ме питаш, въобще не си взимай лятна количка на Бебе Комфорт  Rolling Eyes За тези пари има по-хубави модели  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз имах Алегро. И аз ти препоръчвам Вивата от двете.
А, ако ме питаш, въобще не си взимай лятна количка на Бебе Комфорт  Rolling Eyes За тези пари има по-хубави модели  Peace

Аз ще я взема втора ръка  Peace  иначе за 300лв. бих си взела това
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3060

Общи условия

Активация на акаунт