Бихте ли си купили робот?

  • 2 575
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
От тук инспирирах.
Чий и за какви цели, споделете, важно ми е.

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Егати, света върви към извращения Confused


 Не бих купила със сигурност!

 Представям си някоя жена да прави секс с робот. В един момент на робота му се разваля електрониката и онази му работа остава в жената.И рекламация не може да се направи, от фирмата производител ще кажат, че така осигуряват по-дълга наслада на жената Joy

# 2
  • Мнения: 516
Бих си купила следните :
1. робот готвач, обучен от  Ален Пасар
2. робот Джъд Лоу, чиято основна длъжност ще е да върви след мен денонощно и да ми обяснява колко красива, умна и добра съм.
3. робот Тони Сопрано, който да ми сервира вечерния бърбън и да ме развежда из нощните клубове.
Мерси!

# 3
  • Мнения: 2 196
''Куклите в естествена големина Хънидолс (Honeydolls) са направени от каучук и силикон от хирургическо качество и на всяка гърда имат сензори, командващи глас: „Щипнете зърното и ще предизвикате сластното кикотене на Синди, която ще ви прошепне нежни думи в ушенцето.“
 
Това става за подарък на един известен нам почитател на Дискавъри.

# 4
  • Мнения: 3 447
''Куклите в естествена големина Хънидолс (Honeydolls) са направени от каучук и силикон от хирургическо качество и на всяка гърда имат сензори, командващи глас: „Щипнете зърното и ще предизвикате сластното кикотене на Синди, която ще ви прошепне нежни думи в ушенцето.“
 
Това става за подарък на един известен нам почитател на Дискавъри.
Хахахаха  Joy

# 5
  • Мнения: 9 865
Бих си купила робот, който не се изживява като личност. Crazy

# 6
  • Мнения: 6 991
За мен някой, който готви, чисти и пере.

# 7
  • Мнения: 606
   Joy Joy Joy Joy
  Аууу, седя и се чудя какво да напиша......
  Не съм си го намерил на улицата, че да се опердаша с някаква пластмаса. Още се смея.....  А и си мисля, че най-готиното на сека е докато стигнеш до него. После е ясно. Ааааа, това е направо перверзия.

# 8
  • Мнения: 984
Твърде е перверзно за моя вкус. За мъжа ми не знам.
А, Сопранито, що ти е важно?

# 9
  • Мнения: 212
...  че най-готиното на сека е докато стигнеш до него. После е ясно.
Абе и после не е много ясно. Нещата не са толкова прости. И аз си мислех че е много лесно, бях чел книги, бях гледал филми ама не било толкова лесно и после ...

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
сега не, но ако ги направят като усещане като жени , ще се замисля много ....

# 11
  • Мнения: 606
Абе и после не е много ясно. Нещата не са толкова прости. И аз си мислех че е много лесно, бях чел книги, бях гледал филми ама не било толкова лесно и после ...

  Значи роботката а решението за теб. Наместваш я, наплюмчваш и силиконовата дупара и "вЪрти Коце".
Леле не съм се смял толкова....

# 12
  • Мнения: 2 018
До сега си мечтаех за ръчичката от филмчето за семеиство Адамс! Е, сега вече ще си мечтая за цял робот!  Joy Joy Joy
Ха-ха-ха, човек когато е на чаша вино, какви идеи му идват само  Blush  

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 23:17 от Бо_

# 13
  • Мнения: 5 103
Бих си купила за готвене и чистене и гледане на деца.

# 14
  • Мнения: X
Не, мерси. Не искам да ми дрънчат ламарини.

Общи условия

Активация на акаунт