Хранене според книгата "Сила за живот"

  • 9 557
  • 4
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Слушала съм страхотни отзиви от хора, които са започнали да се хранят според принципите в тази книга - отслабване с 10-15 кг. и то трайно, и освен отслабването и са се излекували и от най-различни болести, произтичащи от надноемрното тегло, като хипертония, различни сърдечни заболявания и др. Някой има ли я тази книга и спазвали ли сте принципите на хранене от нея?

# 1
  • Мнения: 3 376
Да,аз я имам,това ми е всъщност една от любимите книги.

Но според мен би било трудно да се гледа на нея като вид диета или просто начин да се намали теглото.Както става ясно от заглавието храненето трябва да се приеме като начин на живот.
Всъщност тя е на принципа на РХ,но отрича млечните продукти.

Най-препоръчаваната книга и от д-р Емилова.

Това за болестите,всъщност лечението е много вярно.Аз започнах преди 8 години,когато спрях да консумирам месо,после риба,яйца,млечни.Постепенно съм изчистила доста от "лошите" храни в менюто си.И макар че има още какво да се желае,пък и прегрешавам понякога,но смея да твърдя,че здравето ми се е подобрило значително от преди 8 години.
От малка имах проблеми с бъбреците-вече нямам,изчезна ми главоболието,кожата на лицето ми няма нищо общо с мазната тинейджърска кожа,не боледувам,грип и и настинки не ме хващат..има още много неща,в момента не се сещам.
Препоръчвам я на всеки Peace

# 2
  • Мнения: 2 343
Ако имах воля да се храня така щях да изглеждам перфектно! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 185
Точно така, книгата се отнася за разделно хранене, а за тоава си има тема. Успех. По тази книга, даже първата и част и първо издание постигнах заветната си мечта преди време и ходене поне 5-6 км на ден. После бавно бавно се промени всичко, върнах се към старите навици и ето ме пак избираща, тестваща диета, след диета.

# 4
  • Мнения: 3 376
Всъщност спазването на "режима" не е чак толкова трудно.
Както и РХ-няма нищо сложно,с времето много лесно се свиква вместо да ядеш картофена салата с препечени филийки например просто да си сипеш по-голяма порция салата,но без хляба.

Това е начин на живот,трудно е човек да промени начина си на хранене с който е свикнал откакто се помни,но си заслужава.

Писала съм и в други теми-откакто спрях да консумирам млечни продукти всичко се промени коренно.От време на време се изкушавам и макар да съм консумирала съвсем малко винаги след това се чувствам доста неразположена-отразява се най-вече на стомаха ми.

Промяната трябва да дойде отвътре най-първо.Всичко започва "от главата".

Общи условия

Активация на акаунт