Достъпни пътеки и килими - от къде?

  • 9 370
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
 Heart Eyes

В къщи всичко е теракот. Имам нужда да постеля пътеки и килими навсякъде, заради малкия. В неговата стая има, но там дълго не го свърта. А в хола на земята след 5мин. лазене ръчичките му са ледени.  Tired

Кажете ми от къде мога да си купя пътеки и килими на достъпни цени. В момента за килим не мога да дам 200лв.

Благодаря  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 5 916
Скоро гледах в Метро разни килими и пътечки, мисля, че бяха на цени под 200лв - ако не се лъжа, имаше по около 70, до 130лв, според размера.

# 2
# 3
  • Мнения: 1 492
На тези цената им е 200лв. и нагоре за кв. метър.

Разгледай Домко, Практис, Практикер....

# 4
  • Мнения: 4 447
На тези цената им е 200лв. и нагоре за кв. метър.

Разгледай Домко, Практис, Практикер....

Мда, видях  Cry Харесах си няколко. НО, няма да го бъде  Crossing Arms

Все пак като казах 200, не значи, че ще дам 170  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 903
Зависи какви  килими и пътеки търсиш. Ако те устройват килими тип мокетни и мокетни пътеки, можеш да намериш за доста по-малко от 200 лв, но ако искаш да е нещо естествено и качествено, няма как да стане.

Аз лично съм ходила  в Карпетмакс ( на околовръстното)  и има доста голям избор, ако ти е близо може да се поразходиш дотам. Има и евтини и скъпи модели.
Виж тук:
http://www.carpetmax.bg/kilimi.php?name=17&lang=bg

# 6
  • Мнения: 4 447
За съжаление в момента не мога да си позволя това което искам, за това ще намеря нещо, което да се доближава само до визията му, било то и като мокет...  Tired

# 7
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз лично купих 2 килима за вкъщи преди Нова Година. Спонсор беше свекито, но не съм се изхвърляла много. Купих ги от Практис. За хола е 160х230 рошав за 190лв, но имаше и подобен за 120лв, но мъжът ми хареса този повече. В спалнята е пак рошав 130х190 е беше за около 80лв. При всички случай си струва да отидеш и да разгледаш. Имат по-голям избор от Бриколаж или Практикер.
Винаги имат и нещо на промоция. Ето например в актуалната може да си купиш килимче 70х140 за 17лв стига да ти харесва Wink Погледни и тук.
Успех в пазаруването!

# 8
  • Мнения: 4 447
Брееей, брей, Акси, благодаря! Hug

 Ще видя как до края на седмицата да се "закарам" до Практис. Харесаха ми и десените и цените  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 8 272
преди около 1 месец взехме килим с размер 160*120 за 45-50 лв. от КарпетМакс, и то не от типа мокет, а космите (влакната) са "подстригани"

# 10
  • Мнения: 4 447
Май ще отида само до Практис. Не мога с детето да обиколя София  Tired

Ако някой може да ми каже кои цени са най-добрите - Карпет Макс или Практикер - да отивам да едното място и да приключвам  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 6 039
Май ще отида само до Практис. Не мога с детето да обиколя София  Tired

Ако някой може да ми каже кои цени са най-добрите - Карпет Макс или Практикер - да отивам да едното място и да приключвам  Mr. Green

Практис, да не отидеш в Практикер - различно е

# 12
  • Мнения: 4 447
Май ще отида само до Практис. Не мога с детето да обиколя София  Tired

Ако някой може да ми каже кои цени са най-добрите - Карпет Макс или Практикер - да отивам да едното място и да приключвам  Mr. Green

Практис, да не отидеш в Практикер - различно е

 Rolling Eyes smile3538  Прак-тис, Прак-тис

# 13
Пазара в Димитровград даже и пътя ще си избиеш

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Аз акъл откъде да си купиш килим няма да давам, понеже не сме ведин град. Обаче има нещо важно - понеже си писала, че си с теракот, гледай килима да има гумирана основа (или както там се казва). Иначе се пързаля ужасно. На свеки в хола е така и като сложиха килим без такава основа, щяха да се изпотрепят.

Общи условия

Активация на акаунт