Колко често акат захранените деца?

  • 577
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Колко често акат захранените деца? При положение, че се яде плодово пюре, зеленчуково пюре и вечер каша и продължаваме да се кърмим,  достатъчно ли е да ака веднъж на ден? Питам защото го гледам, че постоянно се напъва, а не  е запечен.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 812
На тази възраст - да, достатъчно е да ака веднъж на ден, ако не е запечен.
Със захранването се променя флората на стомахчето и е съвсем очаквано да има промени в графика му. Ако те притеснява, опитай да му даваш по-разхлабващи храни или разхлабващи в съчетание с другите. Ще отнеме известно време да влезе в ритъм с новите изисквания на стомахчето си Simple Smile

# 2
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Ние акаме понякога и през 2 дена и не сме запечени! Споко, ако много се напъва се опитай да му помогнеш като му свиеш крачетата към стомахчето! Така ще видиш дали му се ака!  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 418
и моята бебка ака по веднъж на ден.рядко се случва да се изходи два пъти или да пропусне някой ден.Така сме от около дво месеца.

# 4
  • Мнения: 957
Споко, ако много се напъва се опитай да му помогнеш като му свиеш крачетата към стомахчето!

Това вредно ли е ако се прави често? Иначе функционира Sunglasses

# 5
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Ако бъркаш с термомеър или мушкато е вредно, защото така червата за леняват. Но за упражнението с крачетата не съм срещала да е вредно!  Hug

# 6
  • Мнения: 229
Ние акаме понякога и през 2 дена и не сме запечени! Споко, ако много се напъва се опитай да му помогнеш като му свиеш крачетата към стомахчето! Така ще видиш дали му се ака!  Hug
Peace

Общи условия

Активация на акаунт