15-20 kg за 5 седмици с Нещо

  • 3 227
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Тъй като диета е вече4е мръсна дума за мен (след толкова провалени опити) ще наричам този режим на хранене не диета а – Нещо.

    И така...

Това Нещо е като всяко друго нещо, що се отнася до храната. Обвързана е с лунния режим, защото ми се струва глупаво да не се възползвам от такава голяма помощ като нейното влияние.

1 седмица вода, кафе с мляко, чай и салати
2 седмици ябълки
2 седмици захранване



Ето и източника на успеха  newsm03 :

Има 3 правила, които трябва да следвате и които не са свързани с ядене или упражнения.

1.   Мислете само за резултата!
Отгоре е написано всичко, което, трябва да знаете. Прочитате го веднъж и не го мислите повече. Добре е да си направите напомняне или в мобилния или на компютъра за дните, в които трябва да смените режима. Така няма постоянно да броите оставащите дни.
Ето датите:
14.02 – започва 1-та седмица
21.02 – започват 2-те седмици на ябълки (пълнолуние)
07.03 – започва захранването (новолуние)
21.03 – Последен ден от захранването (пълнолуние)
Това правило е наистина важно! Още от сега искам да кажа че на въпроси от сорта „Колко ябълки трябва да ям на ден?”, „Какво да е млякото” и Може ли подробности за захранването ще отговарям с: „Не го мисли”.

               *Ще помоля всички, които не са съгласни с режима на хранене да отправят своите         забележки в темата антиНещо. Тук бих искала да говорим само за крайния резултат,  който ще постигнете. Може да качвате снимки на готини дрешки, които ще си купите след тези 5 седмици,  да говорите за неща, които сте искали да правите, но излишното тегло не ви е позволявало, да напи6ете мерките които ще постигнете.


Представете си се след 5 седмици. Не използвайте някакви снимки на модели за мотивация. Те не са истински, вие сте. Представете си се до най-малката подробност и през деня се сещайте за тази картина.

2.   Превърнете Нещото в обикновена част от вашия живот, а не в негов център.
   Като една съща диетомнака знам, че с намирането на всяка нова диета всичко започваше да се върти около нея. Кога по-очевидно, кога не, но накрая наистина голяма част от мислите и действията ми бяха свързани с Диетата с главно Д. За да не се случва това не и придавайте важност.
В тази насока е и  третото правило.

3.   Не обсъждайте Нещото.
Не се оплаквайте, не се хвалете. Нали то е нормална част от живота ви. Не обсъждате с приятели всеки път щом отидете до тоалетна, нали.
 Когато огладнелите ви нещастни колежки обсъждат поредната диета чудо, която най - вероятно ще зарежат след седмица вие мълчаливо си яжте ябълката с мисълта за Резултата.  smile3508


 alert   НИКАКВО ТЕГЛЕНЕ ИЛИ МЕРЕНЕ.   Ц, Ц, Ц.  Това би било в нарушение с горните 3 правила затова махайте вси4ки кантари и сантиметри.

Що се отнася до упражненията, правете ако ви се правят, ако не не се мъчете. След като свалите кг сами ще поискате и да се стегнете, а тренировките ще са ви много по лесни, без излишна тежест.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 779
Нещото е за подфорума

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 225
Темата наистина е за другия подфорум!
А имаш ли снимки за да ни вдъхновиш с резултата си. Wink

# 3
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Хм Rolling Eyes, ма две седмици на ябълки.... нещоооо Rolling Eyes #Crazy

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 225
2 седмици захранване........ newsm78 -не че го мисля ама все пак с какво се захранваш?

# 5
  • Мнения: 4 328
а при теб какъв е резултата? и от колко първона4ални кг си стартирала?

# 6
  • Мнения: 22 349
всичко ок, но си има доста неизвестни.
сега е зима и да речем доматите и краставиците са отвратителни, а аз за друга хубава салата освен домати и краставици и зелева не се сещам.
иначе има картофена салата, с майонеза, руска салата, снежанка, но като се има предвид колко калории си е майонезата едва ли това се има предвид

това с 2седмици на ябълки луд трябва да станеш, разбирам 5-6дена, но 14дни ми се струват много. При това аз съм от хората, които са гладували по 5дена само на вода и чай

и последно ме интересува след цялото това чудо колко трайни са тези резултати?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 911
и мен ме вълнува как протича захранването
и на снимки и резултати бих се зарадвала и мотивирала  Laughing
от сега знам, че ако евентуално издържа 5 седмици на Нещо, то в никакъв случай не бих издържала 5 седмици без кантар  Embarassed
но това да ми е прегерешението  Crazy

# 8
  • Мнения: 1 817
Има ли вече първи резултати? newsm78

# 9
  • Мнения: 223
искам и аз да се запиша
ама да ми разясните това захранване как се прави и с какво
и....май няма да изтрая 14 дена на ябълки само,но ще гледам основно да са те.... Blush

# 10
  • Мнения: 29
Хм Rolling Eyes, ма две седмици на ябълки.... нещоооо Rolling Eyes #Crazy
всичко ок, но си има доста неизвестни.
сега е зима и да речем доматите и краставиците са отвратителни, а аз за друга хубава салата освен домати и краставици и зелева не се сещам.
иначе има картофена салата, с майонеза, руска салата, снежанка, но като се има предвид колко калории си е майонезата едва ли това се има предвид

това с 2седмици на ябълки луд трябва да станеш, разбирам 5-6дена, но 14дни ми се струват много. При това аз съм от хората, които са гладували по 5дена само на вода и чай


Аз съм студентка с интензивна програма и със стипендия,  но не ми бе6е тежко. В никакъв случай не твърдя че  може да се сравни с това да си майка с работа, за това не мога да кажа как ще се отрази на работеща мами.
Що се отнася до салатите, моя роднина я почна в бг и ще хапва марули с малко домати и xtra v. зехтин.
картофена салата, с майонеза, руска салата, снежанка биха били 4чудесен избор ако целта бе6е да се качат15 кг.

"и последно ме интересува след цялото това чудо колко трайни са тези резултати?"

След като се види6 веднъж такава стройни4ка не си позволява6 да загуби6 резултата. Това е и смисъла на дългия период на Нещо за по дълго време губи6 пове4е кг и резултата е толкова страхотен, 4е не си и помислч6 пак да се натъп4е6. Докато ако си само 5 дена на вода загубените кг ще са по-малко и по-трудно 6те ги запази6.

# 11
  • Мнения: 29
и мен ме вълнува как протича захранването
и на снимки и резултати бих се зарадвала и мотивирала  Laughing
от сега знам, че ако евентуално издържа 5 седмици на Нещо, то в никакъв случай не бих издържала 5 седмици без кантар  Embarassed
но това да ми е прегерешението  Crazy

Нещо с кантар и метър е просто поредната диета.

# 12
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Започнах Нещото Simple Smile днес.Даже зарабих и майка си.Ще съобщя резултата, когато дойде Simple Smile

# 13
OOO вече си имаме online BG клуб на Безгрижните мацки с Обгрижвани тела (хехе много му се радвам на името).

Браво мац! smile3521

 Ама като за безгрижни мацки много въпроси задавате бе хора Ирина си го е казала „Не го мислете”, действайте!

# 14
  • Мнения: 29
OOO вече си имаме online BG клуб на Безгрижните мацки с Обгрижвани тела (хехе много му се радвам на името).

Браво мац! smile3521

 Ама като за безгрижни мацки много въпроси задавате бе хора Ирина си го е казала „Не го мислете”, действайте!


EEE не вярвам... Мери с рег във форум ...

Добре ни се получават нещата муц. Вече имаме две записани БмсОт чакаме да има посрещнем резултатите.  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт