Използвате ли суплементи и какви-3?

  • 32 121
  • 561
  •   1
Отговори
# 1
поци,моля те кажи какво мислиш за  бсн термонекс.в жълто ми го предлагаха

# 2
  • Мнения: 487
Поци преди няколко дни ти писах на ЛС би ли ми казал какъв точно L-карнетин да взема

# 3
  • Мнения: 4 678
Поци преди няколко дни ти писах на ЛС би ли ми казал какъв точно L-карнетин да взема

Отговорих ти ,че няма значение чак толкова ,вече го правят добре.Не искам да правя реклама.Течният действа по-бързо,този на таблетки-по-качествено.Това е мое мнение Peace

# 4
  • Мнения: 487
Благодаря ти за отговора,по прегледах старите теми мисля даго съчетая с Липозан  bouquet

# 5
  • Мнения: 173
Аз взимам Л-карнитин американски.Струва към 50-60 лв.Изпила съм две бутилки от 474 мл.Пия го п две супени лъжици преди спорт - т.е. три пъти в седмицата.Дано схемата ми е правилна.Знам че ,поече от два последователни месеца не трябва да се пие!!??Поци,така ли е?Мерси предварително  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 678
Да,дори 2 месеца са много,правиш пауза за 1 седмица и продължаваш Party

# 7
# 8
  • Мнения: 1 197
L-карнетин,фет бърнар,рибено масло.

# 9
  • Мнения: 5 647
Л-карнитин от време на време. Нещо не съм почитателка на суплементите.

# 10
  • Мнения: 29
 Поци, кажи ми какво да направя висока съм, слаба съм в горната част, но малко закръглена в краката и дупето ,едни възглавинички от вътрешната част на бедрата ,кажи как да отслабна и какви добавки да пия. Благодаря ти ,предварително.

# 11
  • Мнения: 4 678
Има 2 неща-хранене и спорт Peace
Питай нещо по-конкретно ,че отговора на така зададеният ти въпрос може да се помести в томове  bouquet
Добавки-Фат Бърнър,витамини,аминокиселини,Зелен чай,Много вода и ХРАНЕНЕТО Peace

# 12
  • Мнения: 17

      Поци, имаш ли преки впечетления, между Липозан и Хитозан - кой е по добре действащ, като продукт за разграждане на мазнини?
       Има ли значение марката на съответният продукт?
       Какво мислиш за липотропните продукти на Биогейм?   

# 13
  • Мнения: 4 678
Липозана има хитозан Wink
Има значение марката Peace
Нямам мнение  bouquet

# 14
  • Мнения: 17
      По въпросът с марките продукти, без да правим реклама или антиреклама на съответните продукти, би ли ми препоръчал към български или вносни суплементи да се насоча.

Общи условия

Активация на акаунт