За вкусовете, странностите и нещо за известните у нас

  • 12 007
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Пускам темата, ако знаете, видели сте, чули и дочули клюкинки относно вкусовете за ястия от известните персони, капризите или предпочитанията им, странностите им, характерите им. Нашето семейство е много близко с два известни готвача от Бг, и от тях засега споделям следните дочути от първа ръка клюкинки за яденето, останалото е от мен... Не претендирам за достоверност, клюкариме си тук... пишете какво сте чули, видели, знаете..  Hug

Мария Илиева - яйца на очи.
Цар Симеон - пилешко и недочува.
Президентът - боб, боб и боб. Краен вегетарианец.
(има си човек от охраната, който опитва от всичко и от всичко прибира по парченце в салфетка, ако стане нещо по-късно. Казвал е, че ако Президентът има много посещения за деня, преяжда и му става тежко  Crazy Laughing)
Ирен Онтева - диетично и здравословно и много мила, любезна и земна.
Диляна Грозданова - капризна и с вибратор в дамската чанта.
Сашка Васева - не може да спи нощно време, иска да чете на някого книжка на глас, да си говори с нея, заспива на разсъмване. Поръчва си в заведенията бира с олио в една чаша, за да се пулят посетителите и да говорят какво е пила Сашка  Crazy
Каракачанов - важното е да се напие до козирката и до него да има две малолетни девойчета.
Райко Кирилов - комплексиран и притеснен. Яде и пие всичко.
Анелия - имала много бръчки.
Сашо Роман - земен и готин, но много пие.
Годжи - несериозен и неточен.
Бойка Дангова - страхотен глас, непретенциозна.
Илиян Михов-Баровеца - капризен и комплексиран.
Емилия - проста и елементарна, гонеща интересите си, без да се интересува от друго.
Рени - нагла и безлична в ежедневието си.
Веско Маринов - точен и студен.
Максим Горанов - професионалист и коректен.
Екстра Нина - много мила, земна, добра и с талант.
Руслан Мъйнов - скица и готин.
Росен Петров - странен темерут, но умен.
Слави Трифонов - млека Данон денонощно.
Цветелина - сестра на Екстра Нина - капризна.
Бащата на Цветелина, Георги - мой ухажор и леко объркан.
Иван Костов - притеснителен и много умен.
Майката на Цветелина и Екстра Нина - незнаеща кога да се спре.
Илия Загоров - бивш мъж на Глория - обикновен и манипулиран човечец.
Лили Иванова - страхотно добър, мил и невероятен човек. Няма да изпадам в детайли.
Щурците - купонджии, не мога да им насмогна дори аз.
Графа - готин и притеснителен.
Спешен случай - родителите му - свестен баща и майка алкохоличка.
Катя Близнакова - интригантка.
Стоян Михалев - адски умен и готин, но адски прикриващ се и умеещ да унижава, когато се налага. Потаен. Точен. Невероятно чувство за хумор.
Вили Кавалджиев - хем точен, хем всичко прави за едно ч....е.
Ваня Костова - страхотен и неповторим глас. Точен човек. Има невероятен син, мечтая и аз да възпитам такъв.

Стига засега от мен, каквото се сетя още, ще пиша  Simple Smile









# 1
  • Мнения: 2 161
Кой Каракачанов,Блонди?За Екстра Нина съм съгласна,но за майка й не разбрах какво искаш да кажеш.За сетен път се убеждавам,че със Слави Трифонов сме родени един за друг.Няма значение,в някой друг живот.

# 2
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Ай, ай , ай, темата е интересна, мдааа Thinking
Екстра Нина и Цветелина имат и сестра Валя, която също се изявява като певица, но неможе да пее, ама хич Naughty

# 3
  • Мнения: 27 524
Екстра Нина и Цветелина имат и сестра Валя

И още двама братя или една сестра и един брат ли ...  Thinking
5-има са общо  Peace

# 4
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Развигор Попов - голям майтапчия и разказвач на мръсни вицове.

# 5
  • Мнения: 15 459
тези дни се бях замислила и аз за една такава темичка - поздравления   bouquet
ето клюките от мен - това са лични впечатления
Мартина Вачкова - изключително мил и усмихнат човек с невероятно чувство за хумур
Тончо Токмакчиев - нагъл, арогантен и надут до небесата
Къци Вапцаров - културен и любезен човек, който обича да си похапва зеленчукови шишчета - много е отслабнал
Гала - много мила и земна
Иван Звездев и жена му - страшно мили и усмихнати хора
Наталия Симеонова - много сладка мацка
Катето Евро - уникално изпростяла тъпа лелка - типичната селянка - обича да крещи на обществени места и да се показва коя е
Кали - земна и бъбрива
Пламен Малков - културен, спокоен и земен човек
Стенли - тихичък човек, сваляч
Цецо Елвиса - не е лош - малко е досаден и малко бавничко говори, но иначе е усмихнат симпатяга
Маргарита Будинова /сестрата на Петя Павлова/- добра танцьорка, но като човек е доста особена - пада си по Финдо от съвайвър
ако се сетя ще допълвам  Peace

# 6
  • Мнения: 4 916
... Стенли - тихичък човек, сваляч
...

 Joy Това описание е много готино. Не се сещам кой е Стенли, но май би ми харесал.

# 7
  • Мнения: 15 459
... Стенли - тихичък човек, сваляч
...

 Joy Това описание е много готино. Не се сещам кой е Стенли, но май би ми харесал.

ето го http://www.vbox7.com/play:51bd2563  Peace

добавям Даниела Сарданова - невероятно красива и мила жена

# 8
  • Мнения: 4 916
... Стенли - тихичък човек, сваляч
...

 Joy Това описание е много готино. Не се сещам кой е Стенли, но май би ми харесал.

ето го http://www.vbox7.com/play:51bd2563  Peace

...

Аха, сетих се. Благодаря.

# 9
  • Мнения: 27 524
Мартина Вачкова - изключително мил и усмихнат човек с невероятно чувство за хумур

Ау, да, наистина е готина  Peace Излизахме в обедна почивка и тя обядваше една кутия с Таралежки  Crazy

# 10
  • Мнения: 15 459
Ай, ай , ай, темата е интересна, мдааа Thinking
Екстра Нина и Цветелина имат и сестра Валя, която също се изявява като певица, но неможе да пее, ама хич Naughty

тази Валя ли им е сестра

http://www.vbox7.com/play:6bf0e6e7

# 11
  • Мнения: 15 459
Мартина Вачкова - изключително мил и усмихнат човек с невероятно чувство за хумур

Ау, да, наистина е готина  Peace Излизахме в обедна почивка и тя обядваше една кутия с Таралежки  Crazy

работех в един ресторант и тя дойде - беше няколко дни преди да роди - отидохме с колежката да й поискаме автограф - тя се зарадва, даде ни автографи и ни прегърна - беше много усмихната и мила  Peace

# 12
  • Мнения: 6 417
Не, не тази Валя.

# 13
  • Мнения: 2 131
Хубава темичка  newsm10. Случвало ми се е да контактувам с известни личности - певци, актьори и т.н., покрай професията ми, но трябва бая да си поразровя в мозъка... Ако се сетя нещо интересно, ще пиша.

# 14
  • Мнения: 6 206
Блонди, винаги съм ти се чудила. Simple Smile
Сложила си си снимката, контактуваш с тези хора или си чула от някой си и си позволяваш да ги обобщаваш в едно изречение.
Като ги видиш после не те ли е срам, че си ги клюкарила пред 10 000 човека?
Половината и аз съм ги виждала на живо, даже съм говорила с някои, но от две минутен разговор или сервиране на някой, не мога да кажа че е страхотен човек или че е много прост.

Общи условия

Активация на акаунт